Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 19 in /home3/apkzyobl/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
صادرات پودر رختشویی مرغوب - رادوش

صادرات پودر رختشویی مرغوب

پودر رختشویی مرغوب با برند های مخلف مورد صادرات قرار کرفته و به کشورهایی ک نیاز و تقاضا دارند ارسال می شود. اما برای صادرات این پودرهای پرکاربرد در امر شستشو باید به مواردی توجه کرد.

صادرات پودر رختشویی مرغوب

پودر رختشویی مرغوب

برای صادرات محصولاتی که در دسته مواد شوینده قرار می گیرند گاهی دچار مشکلاتی خواهیم شد زیرا وجود برندهای مختلف و کیفیت های متنوع می تواند انتخاب را برای تاجران مواد شوینده دچار مشکل کند.

پودرهای رختشویی از جمله مواد شوینده ای هستند که مورد توجه بسیاری از تاجران قرارگرفته است.

برای صادرات پودرهای رختشویی باید توجه داشت که علاوه بر اینکه برند مربوطه باید دارای علامت استاندارد از سمت مراکز مورد نظر باشد و علامت بر روی ب ند حک شده باشد یک سری موارد و مجوزهای دیگری نیاز است تا بتوان این پودرها برای صادرات مورد استفاده قرارداد و روانه ی بازارهای بین المللی شوند.

مجوزهای لازم برای صادرات پودر رختشویی

پودر رختشویی مرغوب

برای صادرات پودر رختشویی باید این نکته را مورد توجه قرار داد که به یک سری مجوزها نیاز داریم تا بتوانیم این محصولات به کشورهای دیگر عرضه کنیم:

دارای حداقل های مشخص شده از سمت اداره استاندار ایران باشد.
باید هماهنگی های لازم برای کسب حداقل های لازم آن کشور در تولید پودر رختشویی با سفارت آن کشور صورت گیرد.
حداقل های لازم بعد از دریافت باید در ساخت و تولید پودرهای رختشویی از کشور مورد نظر اعمال شود.
پودر رختشویی مورد نظر باید دارای نشان سیب سلامت و مجوزهای لازم از سمت وزارت بهداشت باشد.
باید مجوزهای لازم برای نوع بسته بندی و چاپ پاکت و کیسه های بسته بندی از سمت وزارت صنایع برای پودر رختشویی مورد نظر دریافت شده باشد.
باید دارای نامه صدور و پلمپ و گمرک از سمت شرکت سازنده ی پودر رخت شویی باشند.

کاربرد پودرهای رختشویی

پودرهای رختشویی از جمله مواردی بودند که از زمانی که به بازارهای ایران آمدند مورداستقبال عظیم قرار گرفتند  به این دلیل که خاصیت لکه بری و تمیز کنندگی این پودر های به میزانی زیاد بود که بسیاری از خانم های خانه دار را به خود جذب میکرد زیرا هم موجب از بین بردن انواع لکه ها می شد و چربی ها را از روی لباس می زدود و هم می توانست رایحه و بوی خوبی درون لباس ا ایجاد کند و حس خوب تمیزی و پاکیزگی را به افراد منتقل می کرد.

لازم است بدانید بسیاری از افراد در هنگام خرید از حس و احساس خود کمک می گیرند شاید دلیل افزایش سرعت رواج پودرهای رختشویی حس خوبی بود که درون افراد ایجاد می کرد واین موضوع موجب ترغیب افراد به خرید این پودرها می شد.

تماس با ما