Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 10 in /home3/apkzyobl/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
ارائه کننده پودر رختشویی دستی ۵ آنزیم - رادوش

ارائه کننده پودر رختشویی دستی ۵ آنزیم

از دیرباز نظافت و شستشوي سطوح و لباس ها و حتی گاهی اوقات ظروف از اهمیت بالایی برخوردار بوده است، با گذشت زمان مواد شوینده ی متنوعی وارد بازار شده اند از جمله این شوینده ها پودر رختشویی مناسب برای انواع لباس ها، سطوح، ظروف، کاشی، سرامیک می باشد، و علت استفاده از پودر های رختشویی برای برای از بین بردن چرک و لکه روی لباس ها و جلوگیری از نشستن دوباره روی آن مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین دارای خاصیت رسوب زدایی می باشند. پودر رختشویی دستی ۵ آنزیم در مدل های مختلفی وجود دارد.

ارائه کننده پودر رختشویی دستی ۵ آنزیم

مشخصات بارز انواع پودر رختشویی دستی

مشخصات بارز انواع پودر رختشویی دستی پودر های رختشویی از مواد شیمیایی اولیه یکسانی تهیه می شوند و آنچه باعث تفاوت کیفیت آن ها می شود نوع آنزیم به کار برده شده و مواد شیمیایی اضافه شده به همراه سایر افزودنی ها نیز می باشد و قدرت شویندگی و تمیز کنندگی آن می باشد؛ از جمله عوامل موثر بر کیفیت پودر رختشویی عبارتند از: قابلیت لکه زدایی، چربی زدایی، حفظ بافت پارچه و رنگ لباس، حل شدن در آب سرد و غیره می باشند در هنگام خرید باید به مواردی همچون بو و میزان حل شدن در آب سرد توجه کرد.

این پودر ها با ترکیبی مخصوص شستشو با دست بدون ایجاد حساسیت تولید می شوند و مخصوص انواع لباس، پارچه، سطوح و ظروف می باشند، برخی دیگر از پودر ها با رایحه یا بدون رایحه می باشند که رایحه آنها ماندگار بوده و حسی از تمیزی و لطافت را به مصرف کننده القا می‌ نمایند، در این این پودر ها ترکیبات فعالی برای از بین بردن چربی‌های روی لباس حاصل از مواد غذایی یا پوست بدن وجود دارد و تاثیر ویژه‌ای در حذف لکه‌های ایجادشده دارد.

پودر های دستی لباس شویی با بسته‌بندی زیبا و ترکیبات فوق‌العاده و موثر، شست‌وشویی به ‌صرفه و بدون نیاز به استفاده از سفیدکننده در حین شستشو می باشند. صادرات پودر رختشویی بسیار راحت است.

صادرات پودر رختشویی دستی ۵ آنزیم عمده

صادرات پودر رختشویی دستی ۵ آنزیم عمده پودر های رختشویی برای شستشوی پارچه های سفید دارای قدرت پاک کنندگی بیشتری نسبت به سایر پودر ها هستند . این نوع از پودر ها حالت درخشندگی ویژه ­ایی به لباس سفید می دهند، تاثیر پودر رختشویی بر تفاوت پارچه های سفید این است که در شستشوی مداوم روی تثبت رنگ سفید لباس تاثیر می گذارد و چنانچه لباس های سفیدی که با پودر های غیراستاندارد شسته شوند به تدریج کدر و لکه دار با رنگ متمایل به زرد می شوند، که باعث ظاهری ناخوشایند و باقی ماندن مقداری باکتری و قارچ هم در الیاف به ویژه برای لباس های زیر می شود؛

انتخاب بهترین پودر ماشین رختشویی برای البسه سفید علاوه بر حفظ زیبایی لباس باعث عمر بیشتر آن می شود؛ تولید پودر رختشویی بسیار راحت است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما