Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 13 in /home3/apkzyobl/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
استعلام قیمت مایع ظرفشویی کرمی - رادوش

استعلام قیمت مایع ظرفشویی کرمی

مایع ظرفشویی کرمی که به آن صابون ظرفشویی، شوینده ظرف و صابون ظرف نیز می گویند شوینده ای است که برای کمک به ظرفشویی استفاده می شود. این ماده معمولاً مخلوطی بسیار کف کننده از سورفکتانت ها با تحریک پوستی کم است و در درجه اول برای شستن بشقاب، کارد و چنگال و ظروف پخت و پز در یک سینک ظرف استفاده می شود. این مایع ظرفشویی علاوه بر کاربرد اصلی، کاربردهای غیررسمی مختلفی مانند ایجاد حباب، شستن لباس را نیز دارد.

استعلام قیمت مایع ظرفشویی کرمی

مزایای استفاده از مایع ظرفشویی کرمی

مزایای استفاده از مایع ظرفشویی کرمی مزایای مایع ظرفشویی کرمی به شرح زیر است:

1- قدرت تمیز کردن: این مایع ظرفشویی قدرت تمیز کنندگی بالایی را دارد. همچنین به دلیل استفاده از مخلوط سورفاکتانت های آنیونی، غیر یونی و آمفوتریک در فرمول شیمیایی مایع ظرفشویی، چربی ها را به سرعت از بین می برد، با این وجود انواع مختلفی از مایع ظرفشویی وجود دارند که قدرت پاک کنندگی کافی ندارند.

2- سازگاری با پوست دست: بسیاری از افراد به انواع مختلف مایع ظرفشویی حساسیت دارند، بنابراین باید مایعی برای شستن دست پیدا کنند که با پوست آنها سازگار باشد. مایع ظرفشویی کرمی یکی از بهترین مایع ها است که با پوست دست سازگاری دارد. بعضی اوقات بعضی از انواع مایع ظرفشویی ها با نظافت بسیار بالا باعث ایجاد حساسیت پوستی می شود و برای استفاده از این محصولات باید از دستکش استفاده کنید.

3- PH :PH بهترین مایع ظرفشویی خنثی است که حساسیت پوست را کاهش می دهد. از این رو مایع ظرفشویی کرمی PH خنثی دارد.

4- غلظت و کف کردن: مایع ظرفشویی کرمی غلیظ و مقرون به صرفه می باشد. غلظت این مایع بیشتر است در نتیجه مقدار ضد عفونی کننده در هر قطره مایع بیشتر است. از طرف دیگر، این مایع با وجود تثبیت کننده های کف بهتر، کف بیشتری تولید می کند.

5- کف زنی آسان: برخلاف کف بالا، مواد شوینده ظرفشویی باید به راحتی از سطح ظروف خارج شوند تا مشکلی برای سلامتی افراد ایجاد نکنند.

بازار فروش مایع ظرفشویی کرمی

بازار فروش مایع ظرفشویی کرمی فروش مایع ظرفشویی در ایران توسط مرکز پخش و عرضه آن انجام می‌ شود که خریداران می‌ توانند این محصول را با قیمت مناسب و کیفیت عالی از این مراکز تهیه نمایند که بدین منظور برای کسب اطلاعات بیشتر می‌ توانند با مشاوران فروش و بازرگانی ما در ارتباط باشند.
برای خرید مایع ظرفشویی به صورت عمده در بازار از طریق مراکز پخش و فروش مستقیم آن اقدام نمایید، زیرا که در این مرکز به دلیل حذف واسطه و فروش مستقیم، این محصول با قیمتی بسیار ارزان تر از بازار و کیفیت عالی به مشتریان عزیز عرضه می گردد. خریداران مایع ظرفشویی به ویژه خریداران عمده که به دنبال خرید در حجم بالا و قیمت ارزان هستند می توانند با این مراکز در ارتباط باشند و پس از دریافت اطلاعات لازم راجع به قیمت ها و شرایط پرداخت، اقدام به خرید این محصول نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما