Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 24 in /home3/apkzyobl/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
توزیع انواع پودر لباسشویی فله - رادوش

توزیع انواع پودر لباسشویی فله

پودر لباسشویی فله، نوعی از پودر های رختشویی یا لباسشویی است که به صورت فله ای در بسته بندی های گوناگون در کارخانه های تولیدکننده مواد شوینده تولید و به بازار عرضه می شود.این کالا در دو نوع پودر لباسشویی دستی و پودر لباسشویی ماشینی تولید می شود. پودر های لباسشویی دستی و ماشینی در انواع و سایز های مختلف در کارخانه تولید می شوند که این مدل ها به شرح زیر است: پودر لباسشویی ۱۵۰ گرمی جهت مصارف صادراتی، پودر لباسشویی ۳۰۰ گرمی، پودر لباسشویی ۵۰۰ گرمی، پودر لباسشویی فله ۳ کیلو گرمی، پودر لباسشویی فله ۵ کیلویی، پودر لباسشویی فله ۱۰ کیلویی و پودر فله ۲۰ کیلو گرمی.

توزیع انواع پودر لباسشویی فله

همه چیز در مورد پودر لباسشویی معطر

همه چیز در مورد پودر لباسشویی معطر پودر ماشین لباسشویی معطر جایگزینی مناسب برای پودر های قدیمی و انواع صابون می باشد.

هر کدام از پودر های موجود در بازار دارای ترکیبات مختلفی هستند و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارا می باشند.در میان انواع مختلف پودر های لباسشویی، برای تولید پودر لباسشویی معطر از اسانس ها و مواد گیاهی و شیمیایی استفاده می شود.این مواد کاملا استاندارد بوده و باعث افزایش کیفیت شست و شوی لباس ها می گردد.برخی از پودر های معطر موجود در بازار کاملاً ارگانیک هستند و هیچ یک از مضرات پودر های شیمیایی را دارا نمی باشند .

خصوصیات مهم پودر لباسشویی آنزیم دار

خصوصیات مهم پودر لباسشویی آنزیم دار از سال 1967 تولیدکنندگان مواد شوینده برای اولین‌ بار از آنزیم‌ ها در ترکیب پودر لباسشویی برای تولید پودر لباسشویی آنزیم دار استفاده کردند.در حقیقت، پیشرفت علم و تکنولوژی، باعث استفاده از مواد افزودنی برای افزایش قدرت لکه‌ بری و چربی‌ زدایی در ترکیبات مواد شوینده شده است.

آنزیم‌ ها، مواد آلی و مولکول‌ هایی درشت از قبیل چربی‌ ها، پروتئین‌ ها و کربوهیدرات‌ ها را تجزیه می‌کنند.آنزیم ها در تماس با آب، به سرعت در آن حل شده و باعث بهبود عملکرد سورفاکتانت‌ ها در حین شست و شو می‌شوند. در حقیقت، آنزیم ها به عنوان یک کاتالیزور عمل می‌کنند و باعث کاهش مدت زمان از بین بردن لکه‌ ها و آلودگی‌ ها از سطح پارچه می‌شوند.

به طور کلی، می‌توان گفت که استفاده از مقدار کمی آنزیم در ترکیبات مواد شوینده باعث بهبود عملکرد پودر ها در از بین بردن لکه ها، چربی ها و دیگر آلودگی ها می‌شود.دمای مناسب برای آزادسازی آنزیم‌ ها 40 درجه سانتی‌گراد می‌باشد. البته، این یک قاعده کلی نیست؛

با استفاده از آنزیم‌ ها سرسخت‌ترین لکه‌ ها از روی لباس ها پاک خواهد شد.این ترکیبات مهم، معمولا بی‌رنگ هستند و به صورت جامد یا مایع در صنعت مورد استفاده قرار می‌گیرند.

از مزایای آنزیم‌ ها این است که علاوه بر از بین بردن کثیفی و لکه‌ ها، باعث افزایش درخشندگی، افزایش قدرت پاک‌کنندگی و نرم‌کنندگی مواد شوینده می‌شوند که این موضوع منجر به کاهش مصرف آب و برق در شستشوی لباس ها می‌شود. از دیگر تفاوت های پودر آنزیم‌ دار و بدون آنزیم، کاهش زمان شست و شوی لباس است؛ چرا که هنگام استفاده از پودر های آنزیم‌ دار نیازی به خیساندن لباس و استفاده از آب گرم نخواهد بود. بنابراین، شستن لباس‌ ها آسان شده و مواد شوینده ی کمتری مصرف می‌گردد.

از دیگر مزیت های پودر های آنزیم دار این است که اغلب آنزیم‌ ها از مواد قابل بازیافت در محیط‌ زیست تولید می‌شوند و به همین دلیل، آثار مخرب برای طبیعت نخواهند داشت.

آنزیم های به کار رفته در تولید پودر های لباسشویی، موادی تجدید پذیر هستند و در محیط خللی ایجاد نمی کنند و آلودگی ایجاد نمی کنند. آنزیم های موجود در پودر لباسشویی شامل پروئئاز، آمیلاز، لیپاز، ماناناز و سلولاز و آندولاز است که همه ی پودر های لباسشویی را برای انواع مختلفی از لباس ها مناسب نموده است. به عنوان مثال آنزیم پروتئاز سبب از بین بردن لکه های ناشی از خون، لکه های چمن، تخم مرغ و لکه های عرق می شود.آنزیم آمیلاز باعث از بین رفتن لکه های ژلاتینه، نشاسته در اثر طبخ مانند لکه های شکلات، ماکارونی، سیب زمینی، تخم مرغ، سس و غذای بچه می شود.

آنزیم لیپاز لکه های چربی و روغن را تمیز می کند.روغن ها و چربی ها به علت دارا بودن خاصیت آب گریزی به سختی در درجه حرارت پایین شسته می شوند، اما با وجود این آنزیم در پودر های لباسشویی چربی ها به اجزای کوچک تر تجزیه شده و از بین می روند.

آنزیم ماناناز به طور کلی سبب بهبود شستشو شده و لکه های صمغی مواد غذایی و آرایشی را از بین می برد. لکه های صمغی شامل لکه هایی است که بر اثر ریختن بستنی، چاشنی های رنگی، سس های متنوع شیرینی، هات چاکلت ها و… به وجود می آیند.آنزیم ردوکس با استفاده از پراکسید و اکسید کردن لکه ها و لکه بری در درجه حرارت پایین (۵ تا ۱۰ درجه سانتی گراد) لکه ها را از بین می برد. این آنزیم با بی رنگ کردن دانه های جدا شده از پارچه، مانع از انتقال آلودگی به قسمت های دیگر پارچه می شود.

آنزیم های سلولاز و آندولاز با از بین بردن پرز لباس، باعث شادابی و شفافیت رنگ پارچه و نرمی و لطافت آن می شوند.

3 نکته مهم در مورد پودر لباسشویی دستی

3 نکته مهم در مورد پودر لباسشویی دستی پودر لباسشویی دستی ‏دارای مواد خاصی است که میزان کف را افزایش می‌دهند اما پودر ماشینی دارای عناصری است که کف را کنترل کرده و از ایجاد کف بیش از حد جلوگیری می‌کنند.به این دلیل که کف بیش از حد می‌تواند از درب ماشین لباسشویی به بیرون نشت کند یا به موتور الکتریکی دستگاه آسیب برساند، تولیدکنندگان توصیه می‌کنند که هیچگاه از پودر لباسشویی دستی برای ماشین لباسشویی استفاده نشود.

پودر لباسشویی دستی ‏دارای مواد خاصی برای محافظت از پوست دست ها در هنگام شستشو است. معمولا این ماده، پودر صابون حاوی گلیسیرین است.

میزان تمیز کنندگی پودر لباسشویی دستی،فقط به میزان پودر مورد استفاده بستگی ندارد، بلکه به قدرت کار دست‌ها و مدت زمان شست و شو بستگی دارد.

بازار فروش پودر لباسشویی فله

بازار فروش پودر لباسشویی فله فروش پودر لباسشویی در سراسر کشور و توسط کانال های توزیع مختلف مانند نمایندگی ها و عمده فروشان انجام می شود.

قیمت پودر لباسشویی فله به دلیل اینکه اکثر مواد اولیه ی تولید این کالا از کشور های دیگر تامین می شود و وارداتی هست، روزانه در حال تغییر می باشد. به طور کلی این محصول قیمت ثابتی ندارد و برای اطلاع از قیمت آن باید روزانه با تولیدکننده های مواد شوینده یا شرکت های بازرگانی فعال در این زمینه در ارتباط بود و از آخرین قیمت آگاهی پیدا کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما