Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 18 in /home3/apkzyobl/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
تولید کننده پودر رختشویی ایرانی صنعتی - رادوش

تولید کننده پودر رختشویی ایرانی صنعتی

یکی از کارهایی که هر فردی روزانه انجام می دهد، شستن لباس هاست. لباس ها یا توسط لباسشویی شسته می شوند و یا با دست. در هر دو صورت باید از یک پودر با کیفیت بسیار خوب استفاده شود. در این مطلب می خواهیم به تولید کننده پودر رختشویی ایرانی صنعتی بپردازیم همچنین به شما بگوییم که چه پودری می تواند بهترین نوع پودر رخشویی باشد. با ما همراه باشید.

تولید کننده پودر رختشویی ایرانی صنعتی

کاربرد پودر رختشویی صنعتی

کاربرد پودر رختشویی صنعتی در تمامی کشور ها از یک فورمولاسیون سیار دقیق برای تولید پودر رختشویی استفاده می کنند که این فرمولاسیون می تواند بسته به نوع شرکت تولید کننده تا حدودی تغییر کند. زمانی که پودر ها تولید شدند و با توجه به نوع کاربرد آن ها بسته بندی شدند و سه دسته ی پودر رختشویی که با دست انجام می شود، پودر رختشویی صنعتی و پودر مخصوص ماشین لباسشویی تقسیم می شوند. ما در این قسمت به کاربرد پودر رختشویی صنعتی می پردازیم. 

این پودر ها، با یک حجم بسیار زیاد تولید، و برای مراکزی که لباس ها و پارچه ها را با تعداد زیاد به عنوان مثال بیمارستان ها ارسال می کنند. این پودر نسبت به پودر های دیگر که به آن ها اشاره کردیم قوی تر است زیرا باید لباس ها را تا عمق های بیشتری تمیز کند و تعداد لباس ها بسیار بالا است پس باید پودر به تمامی نواحی پارچه نفوذ کند. 

حال که با کاربرد پودر رختشویی صنعتی آشنا شدیم، بیایید نگاهی نیز به انواع موادی که در خط تولید شرکت پودر رختشویی استفاده وجود دارد بی‌اندازیم. این مواد به دو دسته ی مایعات و جامدات تقسیم می شود :

دسته ی اول جامدات هستند که عبارتند از :

  • کربنات سدیم، زئولیت، پر کربنات سدیم، سدیم سولفات، CMC، صابون، اپتیکال براتنیر، بنتونیت، TAED.

و دسته ی دوم که مایعات هستند عبارتند از :

  • سود کاستیک مایع، سیلیکات سدیم رشو، اسید سولفونیک، کوپلیمر، فتی الکل مول، کوکونات مونو اتانول آمید، اسانس مایع، آنزیم بشکه ای.

اسانس ها در هر پودری متفاوت است و درصد این مواد در تولید هر پودری نیز فرق می کند.

شرکت فروش پودر رختشویی ایرانی

شرکت فروش پودر رختشویی ایرانی شرکت فروش پودر رختشویی ایرانی، این فرصت را برای شما می گذارد که شما بتوانید به راحتی هر تعداد پودری که مد نظرتان است را خریداری کرده و اگر نمی توانید به صورت حضوری این کار را انجام دهید با مراجعه به سایت آن ها و یا به صورت تلفنی این کار را به راحتی انجام داده و پودری را برای خود تهیه کنید که با بهترین فرمولاسیون تهیه شده و لباس های شما بدون رساندن آسیب به آن ها به راحتی تمیز و پاکیزه می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما