Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 26 in /home3/apkzyobl/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
شرکت صادراتی پودر لباسشویی 20 کیلویی - رادوش

شرکت صادراتی پودر لباسشویی 20 کیلویی

پودر لباسشویی 20 کیلویی از انواع پودرهایی می باشد که بسیاری از خانوارها ترجیح می دهند آن ها را تهیه کنند تا برای مدت طولانی بی نیاز به پودرهای ماشین لباسشویی شوند، امروزه این نوع از پودرها به صورت آنزیم دار، بدون آنزیم، رایحه دار، بدون رایحه و ساده عرضه می شوند؛ گفتنی است که شرکت های صادراتی بزرگ ایران علاوه بر ارسال این نمونه ها به بازارهای داخلی ایران، این محصولات را به کشورهای دیگر نیز صادر می کنند.

شرکت صادراتی پودر لباسشویی 20 کیلویی

همه چیز درباره انواع پودر لباسشویی

همه چیز درباره انواع پودر لباسشویی پودر لباسشویی درجه یک از انواع پودرهایی می باشد که نقش مهمی در بین انواع شوینده دارد از این رو است که ما می توانیم انواع پودرهای شوینده ماشین لباسشویی را در رده های کیفی بالا در بین انواع شوینده ها مشاهده کنیم. اما مسئله مهمی که در این بین مطرح است این است که به دلیل کاربردی بودن این محصولات امروزه شاهد این هستیم که تولیدکنندگان انواع پودرهای ماشین لباسشویی را عرضه کرده اند، به همین خاطر ممکن است هنگام خرید کمی سردرگم شوید از این رو با ما همراه باشید تا به بررسی انواع پودرهای ماشین لباسشویی بپردازیم:

 • پودر ماشین لباسشویی آنزیم دار؛ نوع آنزیم دار پودر ماشین لباسشویی آنزیم دار همیشه از جمله قوی ترین پودرها بوده است و توانسته است سرسخت ترین لکه ها را به آسانی از روی لباس و پارچه های شما پاک کند.
 • پودر ماشین لباسشویی ساده؛ پودر ماشین لباسشویی ساده همیشه طرفداران زیادی دارند زیرا علاوه بر داشتن قیمت ارزان می توانند نیاز شما را به خوبی پاسخ دهند، اغلب آن ها فاقد عطر و آنزیم می باشند. اگر تمایل دارید یک پودر لباسشویی مرغوب را برای شستن لباس ها با دست انتخاب کنید این مورد گزینه خوبی است.
 • پودر ماشین لباسشویی بدون آنزیم؛ پودر ماشین لباسشویی بدون آنزیم به نسبت نوع آنزیم دار قدرت پاک کنندگی پایینی دارد اما با اینحال به دلیل قیمت مناسب و شویندگی مناسب، می تواند گزینه خوب و به صرفه ای باشد.
 • پودر ماشین لباسشویی معطر؛ اگر قصد دارید از پودری استفاده کنید که علاوه بر پاک کنندگی، لباس های شما را معطر کند، پودر ماشین لباسشویی معطر گزینه بسیار عالی می باشد.
 • پودر ماشین لباسشویی بدون عطر؛ معمولا هر کسی از عطر و رایحه پودرهای لباسشویی خوشش نمی آید، می تواند انواع بدون عطر این محصولات را با مایع های معطر ماشین لباسشویی ترکیب کند و به کار گیرد.

مشخصات انواع پودر لباسشویی

مشخصات انواع پودر لباسشویی انواع پودر لباسشویی اصل مشخصات مختلفی دارند بهتر است بگوییم که هر پودر بسته به فرمولاسیون خود دارای خصوصیات و مشخصات منحصر به فردی است؛ اما بهترین نوع پودرها ویژگی های مشترکی دارند که اکنون به آن ها می پردازیم:

 1. به راحتی در آب حل می شوند، پس از شستشو بر روی لباس شما رد پودر باقی نمی ماند.
 2. قدر به زدودن هر نوع لکی می باشند.
 3. در کمترین زمان بیشترین بازدهی را می دهند.
 4. از لحاظ استانداردهای جهانی مورد تأیید می باشند.
 5. به بافت لباس آسیب نمی زنند.
 6. اطلاعات لازم بر روی جلد آن ها ذکر شده است.
 7. علاوه بر تمیز کردن لباس ها، آن ها را معطر نیز می کنند و بوی بد را از لباس ها دور می کنند.

قیمت باورنکردنی انواع پودر لباسشویی 20 کیلویی

قیمت باورنکردنی انواع پودر لباسشویی 20 کیلویی قیمت انواع پودر لباسشویی 20 کیلویی بسیار نسبت به آنچه که شما تصور می کنید خارج از تصور است، زیرا شما هنگام خرید انواع مدل پودر 20 کیلویی، در واقع دارید خرید فله ای و عمده انجام می دهید، در خریدهای عمده طبق قانونی نانوشته تخفیف خوبی شامل حال همه محصولات می شود، از این رو با قیمت های بسیار پایین می توانید حجم بسیار زیادی از محصول را خریداری کنید.
از طرفی از آنجاییکه شما خرید فله ای می کنید، می توانید بهایی برابر با بهای کارخانه بپردازید، بهای درب کارخانه نسبت به قیمت های بازار بسیار پایین است و معمولاً نوسانات کمتری نیز دارد، این گونه است که شما با خرید این محصولات در حجم های 20 کیلویی می توانید سود خوبی را از آن خود کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما