Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 19 in /home3/apkzyobl/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
شرکت فروش انواع پودر لباسشویی تندیس - رادوش

شرکت فروش انواع پودر لباسشویی تندیس

پودرهای لباسشویی، یکی از پرکاربردترین مواد شوینده هستند که دارای انواع مختلفی بوده و توسط شرکت‌های مختلفی ساخته می‌شوند. 

یکی از آن‌ها شرکت پودر لباسشویی تندیس است که یکی از محبوب‌ترین سازنده‌ها مواد شوینده در این زمینه هست. 

در ادامه با ما همراه باشید تا درباره این نوع پودر و همچنین خرید آن، اطلاعات تکمیلی و مفید در اختیار شما عزیزان قرار دهیم؛ 

شرکت فروش انواع پودر لباسشویی تندیس

آشنایی با انواع پودر لباسشویی

آشنایی با انواع پودر لباسشویی پودر لباس شویی که حاصل از انواع آنزیم‌ها، نمک‌ها مانند نمک‌های سولفات و سایر مواد شیمیایی است، به منظور تمیز کردن لباس‌ها از انواع آلاینده‌ها نظیر چربی‌ها، گل و لای و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

انواع پودر لباسشویی به سه دسته پودر لباسشویی دستی، ماشینی و ماشینی دستی تقسیم بندی می‌شود که در ادامه توضیحاتی در این رابطه خدمتتان عرض می‌کنیم؛ 

  • نوع دستی این پودرها برای شست و شوهای دستی و بدون ماشینی مورد استفاده قرار می‌گیرد و به این منظور از موادی استفاده می‌شود که حداقل حساسیت را داشته باشند اما با این حال در استفاده از آن‌ها حتما باید از دستکش استفاده کرد. همچنین از آن نباید در ماشین‌ها استفاده کرد، چرا که سبب اختلال و خرابی آن‌ها خواهد شد. 
  • نوع ماشینی آن برای استفاده در ماشین‌های لباسشویی ساخته شده است و از آن نباید در شست و شوهای دستی استفاده کرد، چرا که ممکن است سبب اگزمای شدید پوستی شود. 
  • نوع دستی ماشینی آن از آنزیم‌ها و موادی شکل گرفته است که توانایی پاک کنندگی در هر شرایطی را داشته باشد و سبب ایجاد اختلال و حساسیت نشود. 

انواع پودر لباسشویی نباید در آب‌های سخت مورد استفاده قرار گیرند، چرا که قدرت پاک کنندگی خود را در اثر واکنش با املاح این نوع آب از دست می‌دهند. 

در تهیه انواع پودرها شست و شو حتما باید نوعی را انتخاب کرد که دارای رایحه ملایم باشد و بیش از حد بوی تند نداشته باشد، چرا که نشان می‌دهد ترکیبات شیمیایی بسیار قوی دارد که می‌توانند سبب حساسیت‌های شدید شوند. 

فروشنده پودر لباسشویی تندیس به قیمت کارخانه

فروشنده پودر لباسشویی تندیس به قیمت کارخانه پودرهای لباسشویی از همان ابتدای ظهور، بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند و روز به روز مصرف آن‌ها افزایش می‌یابد و به این ترتیب میزان تولید آن بیشتر شده است. 

مجموعه ما اقدام به عرضه پودر لباس شویی تندیس به قیمت کارخانه کرده است و در این صورت با توجه به حذف واسطه‌ها و خرید مستقیم، قیمت آن بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود. 

متقاضیان محترم می‌توانند جهت خرید پودر لباسشویی تندیس، به سایت اینترنتی و معتبر ما مراجعه و سپس اقدام به ثبت سفارش نمایند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما