Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 90 in /home3/apkzyobl/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
عرضه مایع دستشویی کرمی درجه یک - رادوش

عرضه مایع دستشویی کرمی درجه یک

رعايت بهداشت از ضروريات زندگي سالم است و شستن دست‌ها از جمله مهم‌ترين موارد رعايت بهداشت فردي است. دست‌هاي ما در طول روز با وسايل مختلفي در ارتباط است که هر يک از آن‌ها ممکن است پُر از آلودگي و ميکروب­ باشد؛ از اين‌رو يکي از راه‌هاي متداول ابتلا به بيماري‌هاي مختلف از طريق دست‌ها بوده و تنها راه جلوگيري از اين اتفاق، شستشوي مداوم دست‌ها در طول روز است و شستشوي مداوم دست‌ها، باعث ايجاد خشکي در پوست مي‌شود.

در ترکيبات مایع دستشویی کرمی، نرم‌کننده و مرطوب‌کننده به‌کار برده شده است تا پس از شستشو، لايه‌اي از مرطوب‌کننده بر روي پوست باقي‌مانده و مانع از خشکي دستان شود. مایع دستشویی کرمی ، حاوي مواد مرطوب‌کننده و نرم‌کننده طبيعي است که باعث نرمي پوست دست مي‌گردد.

در طراحي فرمولاسيون اين محصول، از پاک‌کننده‌هاي ملايم به‌همراه ترکيباتي از نرم‌کننده‌هاي غني که در صنايع آرايشي، به‌خصوص در کرم‌ها، استفاده مي‌شود نظير اوره، لانولين گليسرين و سديم لاکتات بهره گرفته است. مايع دستشويي کرمي ، سازگار با پوست دست و انتخابي مناسب براي پوست‌هاي خشک و حساس است. توليد اين محصول به منظور استفاده مصرف کنندگاني که به نرمي پوست خود اهميت مي‌دهند و يا پوست‌هاي خشک و حساسي دارند و همچنين جهت استفاده در فصول سرد که ميزان رطوبت پوست کاهش مي‌يابد، صورت گرفته است.

با قرار گرفتن در محيط بيرون از خانه و حتي حمل آلودگي و گرد و غبار به محيط داخلي خانه نياز به مواد شوينده بر همه ي افراد بسيار محرز مي باشد. مایع دستشویی کرمی از جمله ي کليدي ترين مواد شوينده و همچنين پر فروش ترين محصول در صنعت شوينده ها محسوب مي شود.

تنوع اين محصول در بازار بسيار زياد است . زیرا مايع دستشويي کرمي در سطح کشور يکي از برند هاي مشتري پسند مي باشند که به دليل کيفيت خوب اين مايع مشتريان از اين برند نيز استفاده مي کنند.

به طور کلی یک مایع شوینده خوب باید:

 • محافظت کننده و ترمیم کننده ی پوست دست باشد.
 • حاوی ترکیبات شیمیایی مضر و سمی مانند اکسیدان، فرمالین و پارابن نباشد.
 • حاوی انواع ویتامین های مناسب پوست دست باشد.
 • مشخصات ظاهری مناسب داشته باشد.
 • قدرت شویندگی، کف کنندگی و تمیز کنندگی بسیار بالا داشته باشد.

عرضه مایع دستشویی کرمی درجه یک

اطلاعات کلی درباره مایع دستشویی کرمی

اطلاعات کلی درباره مایع دستشویی کرمی متداول ترين نوع مايع دستشويي نوع کرمي آن است.

اين شوينده ي پرکاربرد حاوي مواد نرم کننده و مرطوب کننده است به همين دليل باعث لطافت پوست پس از شستشو مي شود.

مایع دستشویی کرمی در مقايسه با صابون هاي مايع که در استفاده ي دراز مدت باعث کاهش چربي هاي سطحي پوست مي شوند انتخاب مناسب تري براي افراد استفاده در خانه و مراکز بهداشتي مي باشد.

وجود پروتئين، آنزيم، آمينو اسيد، اسيدهاي چرب، ويتامين اي و آنتي اکسيدان در آن موجب مي گردد که علاوه بر داشتن خاصيت کرمي؛ باعث حذف سلول هاي مرده پوست، نرمي، تغذيه و محافظت از پوست شوند.

اين مواد به تدريج موجب بهبود الاستيسيته و ترميم سلول هاي پوست، حفظ رطوبت طبيعي، لطافت و جلوگيري از پيري پوست ميگردد. زيرا با استفاده ي مکرر باعث خشکي پوست نمي شود بلکه لطافت و نرمي ويژه اي به پوست مي بخشد.

مایع دستشویی کرمی در سطح کشور يکي از برند هاي مشتري پسند مي باشند که به دليل کيفيت خوب اين مايع مشتريان از اين برند نيز استفاده مي کنند.

اين مايع دستشويي داراي ويژگي هاي خاصي نيز مي باشد که به همه آن ها اشاره خواهد شد.

مايع دستشويي کرمي داراي مواد مرطوب کننده و نرم کننده طبيعي مي باشد که توسط اين شرکت با به کار گيري مواد اوليه با کيفيت توليد شده و با اين مشخصات در سطح بازار به فروش مي رسد.

استفاده کردن اين مايع دستشويي باعث مي شود که دست صورت شما نرم تر از حالت قبلي شوند , اين مايع طوري طراحي مي شود که با پوست بدن شما سازگار بوده باشد و باعث ايجاد حساسيت و آسيب در شما نگردد. اين محصول يک انتخاب خوب براي پوست هاي خشک و حساس مي باشد.

موارد مصرف: ضدعفوني، شستشو و نرم‌کنندگي پوست دست وجه تمايز و نقاط قوت محصول مایع دستشویی کرمی از بهترين اسانس‌هاي روز جهان بهره گرفته‌اند که نقطه قوتي بسيار برجسته در مقايسه با محصولات رقباي موجود در بازار است.

حفظ لطافت پوست با مایع دستشویی کرمی

مايع دستشويی کرمي ، حاوي مواد مرطوب‌کننده و نرم‌کننده طبيعي است که باعث نرمي پوست دست مي‌گردد. مايع دستشويي کرمي اکتيو، با PH سازگار با پوست دست، انتخابي مناسب براي پوست‌هاي خشک و حساس است.

 • اوره سبب افزايش انعطاف‌پذيري سلول‌هاي خشک و سخت پوست شده و امکان جذب رطوبت را به‌وسيله سلول‌هاي زيرين به‌وجود مي‌آورد؛ همچنين مانع از تبخير و از دست رفتن آب از سطح پوست مي‌شود که درنتيجه آن رطوبت در لايه‌هاي فوقاني افزايش مي‌يابد. اوره، همچنين خاصيت ضدخارش و ضدالتهاب نيز دارد.
 • گليسرين موجود در اين محصول به علت جذب بالاي رطوبت، به‌عنوان يک مرطوب‌كننده عالي به نگهداري و احياي رطوبت پوست كمك مي‌كند. اين ماده با خاصيت نرم­كنندگي، نرمي و لطافت پوست را تامين مي­كند. جلوگيري از خشك شدن پوست از مزاياي اين ماده است.
 • لانولين ماده طبيعي است که مانع خشک شدن پوست مي‌شود؛ لذا محافظت از خشکي و حفظ رطوبت پوست از مزاياي اين ماده است.
 • لاکتات سديم استفاده شده در اين محصول، يکي از مرطوب‌کننده‌هاي عالي پوست است که با جلوگيري از تبخير آب از سطح پوست سبب مرطوب شدن پوست‌هاي خشک مي‌شود.

استفاده از سديم لاکتات در کنار اوره علاوه بر تامين و حفظ رطوبت طولاني مدت پوست، علائم ناشي از خشکي پوست نظير التهاب و خارش را کاهش مي‌­دهد.

افزایش بهداشت فردی با مایع دستشویی مرغوب

افزایش بهداشت فردی با مایع دستشویی مرغوب دغدغه ی حال حاضر برای انسان ها در دنیای مکانیزه، رهایی از آلودگی، باکتری، ویروس و به طور کلی میکروارگانیسم های بیماری زا می‌باشد.

به منظور پیشگیری از عوامل بیماری زا و حذف کثیفی، خاک، چربی و.. از روی پوست دست چندین راه پیش رو داریم.

بستگی به اینکه در چه محیطی قرار گرفته ایم نیاز ما متغییر می تواند باشد. به طور مثال برای از بین بردن میکروب ها و عوامل بیماری زا، به محلول یا ژل ضدعفونی کننده دست و یا محلول های الکی نیاز می باشد. از طرفی برای حذف آلودگی ها و کثیفی های سبک تر به مایعات شوینده مانند مایع دستشویی می توان اکتفا کرد.

بهترین ماده برای پیشگیری و پاکیزه گی ، یک شوینده ی مناسب است.

اما یک شوینده به تنهایی نمیتواند تضمینی برای بهداشت کامل باشد بلکه مرغوب بودن یک شوینده است که باعث پاک و ضد عفونی شدن کامل دست و پوست شما میشود.

مزایای استفاده از مایع دستشویی کرمی

 • مرطوب کننده پوست
 • داراي ويتامين B5
 • رايحه خوش و عطرهاي مشهور
 • ضدعفوني کننده
 • نرم کننده پوست دست
 • آبکشي راحت
 • افزايش خاصيت نرم‌کنندگي
 • خاصيت کشساني پوست
 • حفظ رطوبت
 • حفظ نرمي و لطافت
 • مناسب براي پوست نرمال
 • مناسب براي پوست خشک
 • حاوی مواد مرطوب‌کننده و نرم‌کننده طبیعی
 • عدم ایجاد حساسیت و خشکی پوست پس از استفاده

عوامل موثر بر کیفیت مایع دستشویی

عوامل موثر بر کیفیت مایع دستشویی 1- مواد اولیه:

اولین نکته مهم در تولید هر محصولی استفاده از مواد اولیه با کیفیته، اگر شما مواد اولیه بی کیفیت در تولیدتون به کار می برید نباید انتظار تولید محصول با کیفیت را داشته باشید. بارها دیده شده دوستانی که مراجعه کرده اند و از کیفیت محصول تولیدی خود شکایت داشته اند هیچ مشکلی در فرمولاسیون و یا روش تولید و دستگاهها و تجهیزات نداشته اند اما وقتی مواد اولیه آن ها مورد بررسی قرار گرفته است دیده شده که به دلیل خرید مواد اولیه از فروشنده های نامعتبر کیفیت مواد اولیه آنها بسیار پایین بوده و تولید محصول با کیفیت را ناممکن می کند.

2- آب:

بیشتر از 70 درصد محصول تولیدی شما از آب تشکیل شده است. بنابراین آب با کیفیت یکی از مهمترین ارکان تولید مایعات شوینده با کیفیت می باشد. سختی آب یکی از علل اصلی بسیاری از مشکلات تولید است.

ازمهمترین این مشکلات ، واکنشی است که املاح موجود در آب با مواد شوینده می دهد. املاح موجود در آب با مواد سازنده ی شوینده ها ترکیب شده و تشکیل مواد نامحلول و لخته مانندی را می دهند که علاوه بر کاهش کیفیت محصول تولیدی از قدرت کف کنندگی و پاک کنندگی آن ها می کاهد. در این حالت محصول تولیدی شما بلافاصله در اثر مرور زمان دو فازی شده و مقداری نمک نامحلول به صورت رسوب در آن تشکیل می شود. متداول ترین و اصلی ترین املاحی که باعث این مشکل می شوند کلسیم، منیزیم و آهن هستند که در آب شهری و آب چاه ها به وفور یافت می شوند. به مجموع این سه ترکیب ، سختی آب گفته می شود که عامل اصلی روسوب گذاری آب نیز هستند.

با حذف سختی آب یا به عبارتی حذف کلسیم، منیزیم و آهن، مواد شوینده قدرت پاک کنندگی بیشتری پیدا کرده و در مصرف مواد اولیه سازنده آنها نیز صرفه جویی می شود. همچنین کلر آزاد موجود در آب های تصفیه شده جهت شرب نیز می تواند ظاهر شفاف و دل نشین محصولات تولید شده توسط مجموعه ی شما را کدر نموده و محصول را نامرغوب جلوه دهد.

از طرفی دیگر وجود باکتری ها و آلودگی های میکروبی در آب خطرات جبران ناپذیری را ممکن است به شما تحمیل نماید. باکتری ها ممکن است در گندزدایی های مراحل تولید محصول کاملا نابود نشده و به بسته بندی های نهایی محصولات شما راه یابند که در این صورت بعد از گذشت مدت زمان معینی اقدام به فعالیت نموده و محصول را تخریب نمایند.

3- گرما:

دانستن این که محصول در حین تولید باید گرم شود یا نه و اگر باید گرم شود تا چه دمایی باید این گرمایش صورت بپذیرد به طور مستقیم روی کیفیت محصول تاثیر گذار است. برای رسیدن به کیفیت مطلوب تولید در زمینه تولید مایع ظرفشویی لازم است تا محصول در دو یا سه مرحله گرم شود. به یاد داشته باشید هر وقت در حین تولید لازم شد که از آب استفاده نمایید، آب با دمای حدود 60 یا 70 درجه مطلوبترین گزینه است تا به مایع ظرفشویی ای با کیفیت مناسب و شفافیت کافی برسید.

4- فرمولاسیون تولید:

فرمولاسیون یکی از مهمترین فاکتورهای تولید محصول خوب می باشد. یک فرمولاسیون خوب باید شامل مواردی مانند شرح مواد اولیه، ترتیب اختلاط، میزان اختلاط، فرآیندهای قابل مشاهد طی هر اختلاط و کنترل فرآیثند در هر مرحله باشد. گاهی دوستان جهت تولید محصول فرمولاسیون خود را از مراکز غیر معتبر خریداری می کنند و به همین دلیل هیچ وقت به نتیجه مطلوب نمی رسند. بارها و بارها اتفاق افتاده است که اشخاص و یا واحدهای تولیدی به ما مراجعه نموده اند و بعد از طرح مشکلاتشون در زمینه های تولید مشخص شده است که از فرمولاسیون های غیرقابل اجرایی که از مراکز نامعتبر خریداری شده است استفاده می کنند. فرمولاسیون علاوه بر مقادیر مواد به کار رفته در تولید یک محصول باید مراحل اختلاط و فرآیندهای موجود را نیز شرح دهد.

5- نمک:

نمک یکی از مواد اولیه مصرفی در تولید مایع ظرفشویی و مایع دستشویی می باشد. از این ماده در مراحل آخر تولید جهت ویسکوزتر نمودن محصول و کاهش قیمت تمام شده آن استفاده می شود. نمک را ما می باید در قسمت مواد اولیه مورد بررسی قرار می دادیم، اما چون اهمیت بسیار بالایی دارد، به طور جداگانه مورد بررسی قرار می دهیم. نمک در صورتی که تاخالص باشد با ترکیباتی از عناصر منیزیم، کلسیم، آهن، منگنز و … همراه خواهد بود. این ناخالصی ها باعث ایجاد روسب، لرت و کدورت در مایع دستشویی و ظرفشویی شده و مانع از ویسکوز شدن آن می شوند. در عین حال کف کنندگی مایع شوینده نیز به شدت کاهش می یابد.

6- آهن:

وجود آهن در تماس با محصول یا مواد اولیه در تمام خط تولید برای شما دردسر ساز خواهد شد. آهن به راحتی در فرآیند تولید یا حتی در تماس با مایع تولید شده خورده می شود و ضمن پایین آوردن کیفیت محصول شما خود قطعه آهنی نیز از بین می رود. وجود آهن در محصول باعث رسوب گذاری، کدورت و عدم ویسکوز شدن مایع ظرفشویی و دستشویی می شود.

7- دستگاههای تولیدی:

اولین فاکتور موثر در زمینه دستگاهها و تجهیزات تولیدی جنس آنها می باشد. بهترین جنس سطح در تماس با مایعات دستشویی و ظرفشویی استیل 316 می باشد. جداره های مخازن پلی اتیلنی بستر مناسبی برای رشد و تکثیر باکتری هایی است که باعث تجزیه و تخمیر محصول می شوند.

فاکتور موثر دوم شکل و نوع پروانه در میکسر می باشد. شکل پروانه عامل بسیار موثر در اختلاط است و کیفیت محصول شما در گروی نحوه اختلاط می باشد. طول و عرض پروانه ها، زاویه آنها نسبت به شفت، شکل و تعداد پروانه روی شفت باید با محاسبات مهندسی تعیین شود، در غیر اینصورت اختلاط موثر واقع نمی شود و محصول تولید شده به کیفیت مطلوب نمی رسد.

دور موتور بر اساس محصول تولیدی یکی دیگر از شاخصه های مهم می باشد، دور موتور را بر اساس حجم محصول، ابعاد پروانه و نوع محصول می توان تعیین کرد. چنانچه دور موتور نامناسب انتخاب شود ممکن است اختلاط کافی صورت نگرفته یا اختلاط بیش از باعث ایجاد مشکلات عدیده در محصول خواهد شد.

تولید کنندگان مایع دستشویی کرمی قوی

تولید کنندگان مایع دستشویی همواره سعی میکنند با تولید مایع دستشویی مرغوب بهترین خدمات را به مشتریان خود بدهند.

مواد اولیه,دانش و تجهیزات با کیفیت است که منتهی به تولید مایع دستشویی باکیفیت میشود.

ما سعی کرده ایم با تولید مایع دستشویی کرمی قوی پاکیزه گی را به شما هدیه بدهیم.

عرضه مستقیم مایع دستشویی ارزان قیمت

عرضه مستقیم مایع دستشویی ارزان قیمت شرکت طراحي کننده مایع دستشویی کرمی محصول توليدي خود را به صورت مستقيم به مشتريان خود در سطح کشور به صورت اينترنتي ومستقیم عرضه ميکند.

بازار فروش مایع دستشویی هر روز داغ تر از روز قبل است و عرضه کنندگان مایع دستشویی رو به افزایش اند.

برای تهیه و خرید مایع دستشویی ارزان و در عین حال مرغوب شما باید به فروشنده معتبر مایع دستشویی مراجعه کنید.

ما با عرضه ی مستقیم مایع دستشویی کرمی این فرصت را ایجاد کرده ایم که شما عزیزان بتوانید با خرید مایع دستشویی ارزان به صورت مستقیم بهترین محصول را دریافت کنید.

در سطح شهر ها و استان هاي موجود در تمامي نقاط کشور نيز مایع دستشویی کرمی را به علاقمندانی که به صورت تماس تلفني و اینترنتی درخواست داده اند ارسال مي کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما