Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 38 in /home3/apkzyobl/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
عرضه کنندگان مایع دستشویی کودک - رادوش

عرضه کنندگان مایع دستشویی کودک

امروزه به دلیل شیوع بیماری ویروسی کرونا شست و شوی دست ها به صورت مداوم و اصولی اولین خط دفاعی بدن در برابر ویروس می باشد به همین خاطر همراه داشتن مایع دستشویی کودک بهترین گزینه برای ما برای حفظ سلامت و بهداشت فردی می باشد به همین دلیل مرکز ما برای رفاه حال مشتریان عزیز اقدام به پخش مایع دستشویی کوچک به دست مصرف کنندگان بدون واسطه کرده است و این امر باعث می شود که در قیمت پایانی محصول صرفه جویی شود چرا که دست واسطه ها حذف گردیده و قیمت محصول برای مشتری فقط قیمت خدمت ارائه شده و محصول است

عرضه کنندگان مایع دستشویی کودک

مقایسه مایع دستشویی کودک با مایع معمولی

مقایسه مایع دستشویی کودک با مایع معمولی با توجه به این که دست ها در طول روز با تمامی سطوح برخورد دارند و میکروب ها و ویروس های فراوانی را به خود جذب می کند شست و شوی آن‌ ها بسیار مهم و ضروری است چرا که دست ها عامل ورود انواع بیماری ها از طریق پوست ،دهان و بینی و حتی چشم‌ها می‌شود به همین خاطر شست و شوی دست ها با مواد شوینده با کیفیت در این روز ها بسیار با اهمیت است.

از جمله مواد شوینده پر طرفدار و عالی می توان به مایع دستشویی اشاره کرد.البته مایع دستشویی خوب و با کیفیت ویژگی های بسیاری دارد و عوامل بسیاری هستند که در کیفیت مایع دستشویی دخیل است که در زیر به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد: قدرت پاک کنندگی بالایی داشته باشد تا دست های ما را از هر گونه آلودگی و ویروس و باکتری پاکسازی کند.

سازگار با پوست دست ما باشد و به پوست ما آسیب نرساند. سازگاری صابون مایع با پوست هم امر بسیار مهمی است. اگر صابون پوست را خشک و آسیب‌پذیر کند قطعا باید آن را سریع کنار گذاشت و مصرفش را متوقف کرد. در برخی از مایع های دستشویی از روغن زیتون و آلوئه ورا برای خاصیت نرم کنندگی و آبرسانی برای پوست دست استفاده می شود.

کاملاً بدیهی و آشکار است که مایع دستشویی با عطر تند و رنگ های مصنوعی و غلیظ برای سلامت پوست ضرر دارند چراکه به مقدار بسیار زیادی از مواد مصنوعی و شیمیایی نامناسبی استفاده می شود خشکی و زبری پوست دست می ‌شود.

همچنین وجود پارابین در ترکیبات مایع می تواند بسیار مضر برای سلامت دست ها باشد. برخی از ترکیبات مانند سدیم سولفات در در مایع دستشویی باعث بهتر کف کردن آن می‌شوند اما پوست دست را به شدت خشک میکند و باعث از بین رفتن چربی طبیعی در دست می شوند پس در هنگام خرید دقت شود که در ترکیبات مایع از موادی مانند سدیم سولفات و پارابن استفاده نشده باشد. به جای آن به دنبال صابون‌ها و کرم‌هایی باشید که کار آب‌رسانی به پوست را انجام می‌دهند و نمی‌گذارند تا خشکی پوست‌تان دوچندان و دست‌تان خشک و زخمی شود.

وجود الکل در شوینده‌ها هم پوست دست را خشک می‌کند. الکل می‌تواند احتمال مرگ سلول‌های پوست را تا ۲۰ درصد افزایش دهد. پس اگر از مایعی حاوی الکل هم استفاده کنید، خشکی و ناراحتی پوستی‌تان بیشتر خواهد شد. و بهتر است هنگام خرید به عدم وجود الکل در ترکیبات هم دقت کنید اگر پوست دست خشکی دارید

مهمترین مشخصات مایع دستشویی کودک

برای پاسخ به این نیاز مشتریان تولید کنندگان مایع دستشویی تلاش خود را کرده اند و مایع دستشویی در بسته بندی های کوچک و قابل حمل و زیبا تهیه کرده اند. بسته بندی این گونه مایع دستشویی به طوری است که هم استحکام کافی دارد که به هنگام حمل و نقل آسیب نبیند و هم زیبایی و کیفیت عالی دارد که مشتری را جذب خود کند.یکی از نکته های مهم برای جذب مشتری طراحی محصولات هست و این امر در تولید مایع دستشویی خیلی مورد توجه قرار گرفته است و مشتریان بسیاری را جلب خود کرده است.

مایع های دستشویی در ابعاد کوچک در طرح ها و رنگ های مختلف تولید شده که هر کدام مطابق سلیقه انواع مختلف مشتریان گرامی می باشد و پاسخ مناسبی برای انواع سلیقه ها دارد. مایع دستشویی کوچک با توجه به کیفیت عالی و غلظت مناسب آن و هم چنین قدرت پاک کنندگی بالا آن باعث می شود به صرفه بودن از ویژگی های مهم این محصول باشد

عوامل موثر بر کیفیت مایع دستشویی

عوامل موثر بر کیفیت مایع دستشویی از عوامل موثر در کیفیت مایع دستشویی می توان به مواد اولیه موجود در آن اشاره کرد که هر کدام ویژگی و اهمیت ویژه ای دارند از جمله داشتن اسانس ها و رنگ های طبیعی و مناسب و بسیار متنوع که مطابق با سلیقه تمامی مشتریان باشد.

بسته بندی محصولات از ویژگی های مهم در بررسی کیفیت آن هاست به خصوص که مایع های دستشویی کوچک برای حمل و نقل آسان تهیه می شوند بنابراین باید بسته بندی خوب و با کیفیت داشته باشند. ویژگی دیگری که در کیفیت مایع دستشویی اثر گذار است غلظت مایع می باشد. امروزه با توجه به این که بیماری کرونا شیوع پیدا کرده است لازم و ضروری است که همیشه و دائم دست های خود را کامل بشوییم به همین خاطر داشتن مایع دستشویی کوچک که قابل حمل باشد و بتوان در همه جا از آن استفاده کرد ضروری است. تولید مایع دستشویی مرغوبدر این مجموعه

تاثیر مایع دستشویی بر پوست کودکان

با توجه به این که دست ها در طول روز با تمامی سطوح برخورد دارند و میکروب ها و ویروس های فراوانی را به خود جذب می کند شست و شوی آن‌ ها بسیار مهم و ضروری است چرا که دست ها عامل ورود انواع بیماری ها از طریق پوست ،دهان و بینی و حتی چشم‌ها می‌شود به همین خاطر شست و شوی دست ها با مواد شوینده با کیفیت در این روز ها بسیار با اهمیت است.

از جمله مواد شوینده پر طرفدار و عالی می توان به مایع دستشویی اشاره کرد.البته مایع دستشویی خوب و با کیفیت ویژگی های بسیاری دارد و عوامل بسیاری هستند که در کیفیت مایع دستشویی دخیل است که در زیر به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد: قدرت پاک کنندگی بالایی داشته باشد تا دست های ما را از هر گونه آلودگی و ویروس و باکتری پاکسازی کند. سازگار با پوست دست ما باشد و به پوست ما آسیب نرساند. سازگاری صابون مایع با پوست هم امر بسیار مهمی است.

اگر صابون پوست را خشک و آسیب‌پذیر کند قطعا باید آن را سریع کنار گذاشت و مصرفش را متوقف کرد. در برخی از مایع های دستشویی از روغن زیتون و آلوئه ورا برای خاصیت نرم کنندگی و آبرسانی برای پوست دست استفاده می شود.

کاملاً بدیهی و آشکار است که مایع دستشویی با عطر تند و رنگ های مصنوعی و غلیظ برای سلامت پوست ضرر دارند چراکه به مقدار بسیار زیادی از مواد مصنوعی و شیمیایی نامناسبی استفاده می شود خشکی و زبری پوست دست می ‌شود.

همچنین وجود پارابین در ترکیبات مایع می تواند بسیار مضر برای سلامت دست ها باشد. برخی از ترکیبات مانند سدیم سولفات در در مایع دستشویی باعث بهتر کف کردن آن می‌شوند اما پوست دست را به شدت خشک میکند و باعث از بین رفتن چربی طبیعی در دست می شوند پس در هنگام خرید دقت شود که در ترکیبات مایع از موادی مانند سدیم سولفات و پارابن استفاده نشده باشد.

به جای آن به دنبال صابون‌ها و کرم‌هایی باشید که کار آب‌رسانی به پوست را انجام می‌دهند و نمی‌گذارند تا خشکی پوست‌تان دوچندان و دست‌تان خشک و زخمی شود. وجود الکل در شوینده‌ها هم پوست دست را خشک می‌کند. الکل می‌تواند احتمال مرگ سلول‌های پوست را تا ۲۰ درصد افزایش دهد.

پس اگر از مایعی حاوی الکل هم استفاده کنید، خشکی و ناراحتی پوستی‌تان بیشتر خواهد شد. و بهتر است هنگام خرید به عدم وجود الکل در ترکیبات هم دقت کنید اگر پوست دست خشکی دارید. از عوامل موثر در کیفیت مایع دستشویی می توان به مواد اولیه موجود در آن اشاره کرد که هر کدام ویژگی و اهمیت ویژه ای دارند از جمله داشتن اسانس ها و رنگ های طبیعی و مناسب و بسیار متنوع که مطابق با سلیقه تمامی مشتریان باشد.

بسته بندی محصولات از ویژگی های مهم در بررسی کیفیت آن هاست به خصوص که مایع های دستشویی کوچک برای حمل و نقل آسان تهیه می شوند بنابراین باید بسته بندی خوب و با کیفیت داشته باشند. ویژگی دیگری که در کیفیت مایع دستشویی اثر گذار است غلظت مایع می باشد.

تاثیر مایع دستشویی بر عوامل بیماری زا

تاثیر مایع دستشویی بر عوامل بیماری زا ابتدا باید بدانید که فرمولاسیون مایع دستشویی تنوع بسیار زیادی دارد. به همین دلیل است که کیفیت محصولات نیز تحت تاثیر فرمول های مختلف برای تهیه ی مایع دستشویی قرار می گیرد. به طور کلی مواد استفاده شده در ساخت مایع دستشویی شامل موارد زیر است امولسیون کننده ، سورفاکتانت،نرم‌کننده‌ها ،فیلترها ،مواد پروتئینی پایدارکننده ، تقویت کننده های لیپیدی ،اسانس ها و رنگ ها.

استفاده از این ترکیبات در فرمولاسیون مایع دستشویی باید متناسب با نوع مایع و عملکرد آن باشد. از طرفی نباید از مواد اولیه بی کیفیت و کهنه استفاده شود. زیرا ممکن است باعث حساسیت و آسیب به پوست مصرف کننده شود. دریافتیم که مایع دستشویی نسل جدید تری از صابون ها می باشند. وجود ترکیبات مهم مانند سورفکتانت ها در فرمولاسیون مایع دستشویی به آن ها خاصیت پاک کنندگی بالا و کف کنندگی مناسبی می دهد. سورفکتانت ها ساختارهایی آمفیفیلیک هستند: یعنی دارای دو بخش مختلف با ویژگی و عملکرد متفاوت هستند.

که بخش ها شامل : بخشی آب دوست (قطبی) و بخش دیگر آبگریز (غیرقطبی) می باشد. ماهیت دوگانه ی آن ها مخلوط ترکیبات آبگریز (مانند روغن و چربی) با آب را تسهیل می کند. از علت های کف کنندگی مایع دستشویی نیز به علت دو فازی بودن و غیر قابل حل شدن هوا در آب است که وجود مواد فعال کننده ی سطحی مثل سورفکتانت ها این اختلاط را باعث می شود و کف چیزی جز امولسیون هوا و آب نیست.

مایع دستشویی با تجزیه ی لکه های بزرگ روغن به ذره های های سبب انحلال آن ذرات توسط سورفکتانت ها با آب می شود. باید دانست مکانیسم اصلی مایع دستشویی و مواد شوینده حتی با فرمولاسیون های متفاوت به یک شکل می باشد اما اثرگذاری مایعات شوینده با توجه به مواد سازنده ی به کار رفته و در نتیجه فرمول مایع دستشویی متفاوت، قوی تر و یا ضعیف تر می شود

تولید کنندگان مایع دستشویی ارزان قیمت

اولین و مهمترین نکته‌ای که باید در این زمینه بدانیم این است که آب و صابون و هر ماده شوینده دیگر باعث کشته شدن ویروس کرونا به معنای واقعی نمی‌شوند، اما با شستشوی مداوم ویروس کرونا که خاصیت لیپیدی دارد از روی دست و سطوح پاکسازی می‌شود.

در واقع آب و صابون و مواد شوینده یک جداکننده بین ویروس و محسوب می‌شوند و مایع‌های دستشویی که خاصیت چربی زدایی را دارا می‌باشند می‌توانند در پاکسازی این ویروس موثر باشند. گاهی این موضوع توسط برخی افراد گفته می‌شود که دست‌های خود را با ریکا یا مواد ظرفشویی شستشو می‌دهند، در واقع این مواد شستشو دهنده به دلیل خاصیت ایجاد کف و چربی زدایی می‌توانند عفونت و ویروس‌ها را از سطح دست پاکسازی کنند. با وجود مطالب گفته شده، اما در حال حاضر آب و صابون یکی از موثرترین و ساده‌ترین روش‌ها محسوب می‌شود.

باید دانست که استفاده از محلول‌های ضدعفونی کننده در مکان‌هایی کاربرد دارد که آب و صابون در دسترس نیست مانند زمانی که افراد در مترو، تاکسی و اماکن عمومی در تردد هستند، بنابراین تامین آب و مایع دستشویی در همه اماکن عمومی و خصوصی و شست و شوی مداوم دست و صورت اهمیت بیشتری دارد

عوامل قیمت روز مایع دستشویی اثر داردهمانطور که می دانید عوامل متعددی وجود دارند که بر قیمت مایع دستشویی اثر گذار هستند که از مهم ترین آنها می توان به برند آنها اشاره کرد. معمولا برندهای خارجی به دلیل وارداتی بودن و اعمال هزینه های حمل و نقل و … گران تر از محصولات ایرانی هستند. همچنین یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در قیمت مایع دستشویی، کیفیت آنها می باشد. به این صورت که هر چه کیفیت بیشتر باشد، قیمت آن نیز افزایش می یابد. امروزه در بازار شاهد انواع مایع دستشویی با بسته بندی های مختلف هستیم که در قیمت های متفاوتی عرضه می شوند. عرضه مستقیم مایع دستشویی توسط فروشنده معتبر مایع دستشویی صورت می گیرد.

قیمت باورنکردنی مایع دستشویی

قیمت باورنکردنی مایع دستشویی شیوع کرونا باعث شده بازار خرید مایع دستشویی در این روزها رونق چشمگیری داشته باشد.برای خرید مایع دستشویی ارزان، خرید از فروشگاه های معتبر توصیه می شود تا دست واسطه ها حذف شود و خرید مایع دستشویی مرغوب را در کمترین قیمت و مناسب ترین قیمت آن برای ما امکان پذیر می کند. قیمت‌ استثنایی مایع دستشویی در این مجموعه بسیار مناسب است.

مرجع خرید مایع دستشویی ارزان برای شما مصرف کنندگان عزیز و مشتریان گران قدر فروشگاه های معتبر سر تا سر کشور هستند هم چنین فروش اینترنتی از سایت های معتبر هم خرید را برای شما هم آسان می کند و در صرفه جویی وقت و هزینه نقش به سزایی دارد. فروش استثنایی مایع دستشویی در ابعاد متفاوت و کیفیت های عالی و قیمت های مناسب این روزها بهترین اتفاق ممکن است و به شما عزیزان در صرفه جویی هزینه ها کمک بسیاری می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما