Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 13 in /home3/apkzyobl/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروشندگان پودر رختشویی صادراتی - رادوش

فروشندگان پودر رختشویی صادراتی

مواد شوینده در انواع پودری، صابونی و مایع تولید و به بازار های مصرف عرضه می گردند. در این بین پودر های شویده، بهترین نوع این وسایل هستند و استفاده کردن از آن ها بسیار راحت تر است. چرا که در زمان استفاده کافیست که آن را در داخل آب حل نمایید. پودر های رختشویی تولید شده در داخل کشور به سایر نقاط دنیا نیز ارسال میشوند. فزوشندگان محصولات شوینده، پودر رختشویی صادراتی را به خریداران ارائه می دهند.

فروشندگان پودر رختشویی صادراتی

مقصد صادرات پودر رختشویی کجاست؟

مقصد صادرات پودر رختشویی کجاست؟ پودر های رختشویی تولید شده در کشور ما، به دلیل کیفیت بلا، مواد اولیه مرغوب، رعایت تمام استاندارد ها و نرخ بسیار مناسبی که دارند، علاوه بر بازار های داخلی ایران، به بسیاری از نقاط دیگر دنیا نیز ارسال می شوند.

این محصولات از رونق بسیار زیادی در بازارهای بین المللی برخوردار هستند و طرفداران بسیاری در بین مصرف کندگان خارجی محصولات شوینده دارند. آیا شما می دانید که اصلی ترین مقصد صادرات پودر رختشویی ایرانی کجاست؟

برای پاسخ باید بگویم که اکثر همسایه های ایران همچون: ترکیه، عراق، تاجیکستان، گرجستان، افغانستان، ارمنستان، بحرین و عمان، متقاضی و خریدار این محصول می باشند. پس همه ساله حجم انبوهی از پودر لباسشویی، از طریق مرز های هوایی، دریایی یا زمینی، به این کشورها ارسال می گردد.

صادرات پودر لباس شویی، یک فعالیت تجاری بسیار سود آور است و می تواند یک فرصت استثنایی برای جذب کردن سرمایه های ارزی در اختیار کشور ما قرار دهد و راهی برای توسعه و پیشرفت اقتصادی ما باشد.

به همین دلیل تولید کننده های داخلی تلاش می کنند که محصولاتی با درجه کیفی بسیار بالاتر تولید نمایند، تا مجوز های لازم جهت ورود به عرصه صادرات خارجی را اخذ کند.

قیمت پودر رختشویی صادراتی

قیمت پودر رختشویی صادراتی تعیین قیمت پودر صادراتی بر اساس فاکتور های مختلفی صورت می گیرد که شامل: مواد تشکیل دهنده پودر، درجه کیفی، میزان پاک کنندگی، قدرت نرم کنندگی، رایحه، نوع آنزیم های موجود، شکل بسته بندی، اندازه بسته ها و در نهایت نرخ تورم داخلی و خارجی است.

چرا که تورم بر هزینه های مربوط به تولید کردن این محصولات تاثیر گذاشته در نهایت موجب تغییر قیمت ها می گردد. البته باید در نظر داشت که تامین مواد اولیه از داخل یا خارج از کشور هم یکی از عوامل اصلی موثر بر روی بهای پودر لباسشویی است.

مراجع پخش و فروش پودر رختشویی، انواع پودر های صادراتی را که دارای کیفیت بسیار بالاتری بوده و در بسته های شکیل و زیبایی قرار دارند، برای فروش به مصرف کنندگان ارائه می دهند. این مراجع چون محصولات را بدون واسطه از کارخانه وارد می کنند، سود خیلی کمی برای آن ها در نظر می گیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما