Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 17 in /home3/apkzyobl/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروشگاه عرضه پودر لباسشویی عمده - رادوش

فروشگاه عرضه پودر لباسشویی عمده

پودر لباسشویی از جمله محصولاتی است که امروزه به میزان انبوه در کارخانه ها و شرکت های بزرگ تولید گردیده که از لحاظ کیفی در رتبه بالایی قرار داشته و همچنین دارای قیمت های مناسب و ارزان می باشد و در موارد گوناگون مورد استفاده قرار گرفته و دارای کیفیت بسیار خوب است. فروشگاه پودر لباسشویی عمده تلاش می کند که محصولات خود را به میزان انبوه بر اساس درخواست و سفارش مشتریان را به بازار عرضه کند و با قیمت مناسب در اختیار آنها قرار دهد تا با این اقدام باعث جلب رضایت مشتریان و همچنین خریداران باشد.

فروشگاه عرضه پودر لباسشویی عمده

شاخصه های بارز پودر لباسشویی نانو

شاخصه های بارز پودر لباسشویی نانو آنزیم های موجود در پودر لباسشویی نانو مسئول از بین بردن لکه های سرسختی مانند رژ لب، شکلات، سس ها و نوشیدنی هستند. از نظر مسمومیت، این مواد خطرناک محسوب نمی شوند، می توانند با استفاده خیلی زیاد برای لباس ها مضر باشند البته جای نگرانی نیست. گرچه آنزیم ها پروتئین های پارچه را تجزیه می کنند و با گذشت زمان لباس ها قدرت خود را از دست می دهند. بنابراین، آنزیم ها می توانند برای شستشوی لباس مورد علاقه و از بین بردن لکه مفید باشند، اما نه برای شستشوی مکرر لباس های کثیف! اابته پودرهای لباسشویی تقریباً همیشه حاوی این آنزیم ها هستند. البته نگران نباشید! حتی اگر در مواقع خاصی به آنها نیاز دارید، می توانید از آنها برای شستشو استفاده کنید، چون اگر استفاده زیاد نباشد، ضرری ندارد.

برای خرید پودر لباسشویی فله و با کیفیت تضمین شده می توان به مرجع فروش مستقیم آن مراجعه نمود. پودر آنزیم دار با قیمت مناسب را به صورت عمده بخرید و از مزیت قیمت تمام شده پایین تر استفاده کنید.

مشخصات قابل توجه پودر لبساشویی 5 آنزیم

مشخصات قابل توجه پودر لبساشویی 5 آنزیم پودر لبساشویی 5 آنزیم یا پودر لباسشویی آنزیمی به پودر حاوی آنزیم گفته می شود. در حال حاضر، چهار نوع آماده سازی آنزیمی وجود دارد که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرد: پروتئاز، لیپاز، آمیلاز و سلولاز. در میان آنها، آنزیم قلیایی پروتئاز بیشترین استفاده را دارد که بهترین اثر ضدعفونی کننده را نیز دارد. پروتئاز می تواند پروتئین های ماکرومولکولی موجود در لکه های خون، لکه های شیر و سایر لکه ها را به اسیدهای آمینه محلول یا پپتیدهای کوچک مولکولی هیدرولیز کند، به همین دلیل حذف آنها از لباس راحت است. لیپاز می تواند چربی های ماکرومولکولی موجود در لکه های روغن را به مواد مولکولی کوچک هیدرولیز کند. آنزیم ها می توانند نشاسته ماکرومولکولی را به مواد مولکولی کوچک هیدرولیز کنند. سلولاز می تواند سلولز را به مواد مولکولی کوچک هیدرولیز کند.

مواد شوینده اضافه شده با آنزیم به دلیل وجود آنزیم ها، توانایی ضد عفونی قوی تری نسبت به پودر لباسشویی های معمولی دارند. اما آنزیم ها از نظر محیطی نیاز بیشتری دارند و دما، pH و سورفاکتانت ها همگی بر اثر ضد عفونی کننده مواد شوینده لباس اضافه شده آنزیم تأثیر می گذارند. به منظور فعالیت آنزیم ها در پودر لباسشویی، دانشمندان آنزیم هایی را تولید کرده اند که در برابر اسیدها، مواد قلیایی و دمای بالاتر مقاوم هستند. آنها از طریق مهندسی ژنتیک و از مواد شیمیایی ویژه برای پوشاندن آنزیم ها به صورت لایه ای و مخلوط کردن آنها با پودر لباسشویی استفاده می کنند. سایر اجزای لایه جداسازی جدا شده و این لایه جداسازی پس از برخورد با آب به سرعت حل می شود و آنزیم های پیچیده شده در آن می توانند به سرعت نقش کاتالیزوری داشته باشند.

از خصوصیات مهم پودر لباسشویی آنزیم دار این هستش که قدرت لکه بری بسیار بالایی دارد و این قدرت لکه بری برای لباسهای کارگران وکارمندان استفاده می‌شود مخصوصاً لکه بری لباس های چرب کارگران رستوران از پودرهای لباسشویی آنزیم دار برای لکه بری لباسهای مکانیک ها و کارگران شرکتهای ساختمانی و کارگران کارخانه ها استفاده می شود پودر لباسشویی آنزیم دار به عمق پارچه نفوذ میکند و لکه بری قوی دارن.

خصوصیات مهم پودر لباسشویی صنعتی

خصوصیات مهم پودر لباسشویی صنعتی هر یک از شوینده هایی که در بازار هستند کاربردهای مختص خود را دارند به طور مثال پودر لباسشویی دستی مخصوص شست و شو با دست است و پودرهای لباسشویی مخصوص ماشین لباسشویی پس بهتر است هر کدام را در جای خود مصرف کرد. استفاده از پودر لباسشویی صنعتی برای ماشین ممکن است به ماشین آسیب وارد کند و بر عکس به خاطر برخی آنزیم های موجود در پودرهای مخصوص ماشین احتمالا برای پوست دست حساسیت زا باشد پس پیشنهاد می کنیم هیچ کدام را جایگزین دیگری نکنید.

پودرهای لباسشویی دستی با توجه به نحوه ی استفاده که مستقیم با پوست سروکار دارد به گونه ای تولید می شوند که راحت و سریع در آب حل شوند و کف بیشتری نسبت به پودر لباسشویی داشته باشند، به خاطر این ویژگی ها شستن هر چیزی با پودر دستی در کمترین زمان ممکن انجام می شود و هیچ آسیبی به پوست های حساس هم وارد نمی کند.

پودرهای دستی علاوه بر لباس ها برای شستن فرش و وسایل دیگری استفاده می شود اما توصیه ی ما برای شما برای این که بهترین نتیجه را از شست و شو با پودر دستی بگیرید این است که اجازه دهید پودر کاملا در آب حل شود سپس به مدت یک ربع لباس را در درون ترکیب پودر و آب قرار دهید سپس با کمی چنگ زدن لباس شما به راحتی تمیز می شود و هیج گونه لکه ای بر روی آن باقی نمی ماند، برای شست و شوی فرش هم همینطور عمل کنید تا ترکیب پودر و آب کمی بر روی فرش بماند سپس با خیال راحت بشویید.

راه های خرید پودر لباسشویی عمده

راه های خرید پودر لباسشویی عمده همواره خرید پودر لباسشویی به قیمت کارخانه بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر است که اغلب فروشندگان، توزیع کنندگان و نیز پخش کنندگان سعی می کنند تا این محصولات شوینده بهداشتی را با سطح کیفی بالا در انواع برندها به دو روش کارتنی و فله ای با بسته یندی های دارای درج نشان سیب سلامت به طور کاملا ارگانیک و بهداشتی با قیمت ارزانتری از درب کارخانه های خریداری و نیز به روش مستقیم و بدون واسطه در اختیار مشتریان خود قرار دهند عرضه مستقیم بسیار منصفانه بوده و با عدم وجود واسطه ها از سود و منفعت زیادی برای فروشندگان و نیز از قیمت ارزانتری برای مصرف کنندگان و خریداران برخوردار خواهد شد.

لازم به یاد آوری است خرید عمده انواع پودرهای لباسشویی ماشینی نسبت به نوع بسته بندی آن ارزان تر است زیرا هزینه های بسته بندی بسیار گران می باشد و اغلب خریداران نوع فله ای را برای مصرف خود استفاده می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما