Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 27 in /home3/apkzyobl/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروش استثنایی مایع سفید کننده فرش - رادوش

فروش استثنایی مایع سفید کننده فرش

فروش استثنائی مایع سفید کننده فرش در وهله اول توسط کارخانه های تولیدی این محصول شوینده انجام می شود، این مراکز پس از شناسایی بازار مصرف و خریداران اقدام به فروش استثنائی این شوینده با قیمتی ارزان و به صرفه می کنند.

وب سایت اینترنتی مذکور نیز فروش استثنائی انواع مایع سفید کننده را با قیمتی ارزان و به صرفه در بین خریداران می کنند، و از در دسترس ترین و هم چنین معتبرترین محل های عرضه و پخش این محصول به شمار می آید.

فروش استثنایی مایع سفید کننده فرش

مشخصات بهترین انواع مایع سفیدکننده

مشخصات بهترین انواع مایع سفیدکننده مایع سفید کننده از جمله محصولات پر استفاده به شمار می آید که مشخصات بهترین مایع سفید کننده به شرح ذیل است:

 • در وهله اول از مهم ترین مشخصه های یک مایع سفید کننده با کیفیت خاصیت گند زدایی این محصول است به عبارتی این مایع می بایست بتواند میکروب ها و هم چنین باکتری ها و حتی ویروس های سطح مورد نظر را نابود کند.
 • این محصول شوینده باید کمترین مشکلات زیست محیطی را به محیط زیست وارد کند و پس از رها سازی به محیط موجب ایجاد مخاطرات زیست محیطی نشوند.
 • مایع سفید کننده ضد حساسیت نیز باید باشد به عبارتی پس از استفاده و استشمام و هم چنین تماس با پوست موجب ایجاد خارش و حساسیت ودر نهایت مشکلات پوستی نشوند.
 • قدرت پاک کنندگی و هم چنین سفید کنندگی این سفید کننده ها باید متناسب با استانداردهای جهانی باشد و دارای کارایی لازم باشند.
 • نوع فرمولاسیون این محصول باید مطابق با استانداردهای جهانی بوده و مورد تایید این استانداردها باشند.
 • از دیگر ویژگی های این محصول با کیفیت درصد خلوص آن می باشد و دارای رنگی شفاف و بعضا بی رنگ می باشند.
 • به دلیل فرمولاسیون این شوینده ها موجب شده است که دارای بوی بسیار زننده باشند به همین دلیل به طور معمول به این محصول برای افزایش کیفیت و کارایی عصاره ها و افزودنی های گیاهی و معطر طبیعی افزوده می شود و این امر موجب شده که به کیفیت آن افزوده شود.

آشنایی با فرمولاسیون مایع سفیدکننده

آشنایی با فرمولاسیون مایع سفیدکننده برای تهیه مایع سفید کننده از ترکیبات و فرمولاسیون های به خصوصی استفاده می شود که فرمولاسیون این مایع سفید کننده به شرح ذیل است:

 • در وهله اول فرمولاسیون تشکیل دهنده مایع های شوینده بر پایه سورفاکتانت می باشد، که به صورت دو قطبی نی باشند و این توانایی را به مایع شونده می دهند که مواد آب گریز را در آب حل نمایند.
 • در مرحله بعد این ترکیبات دارای مواد سازنده اولیه ای می باشند که موجب کاهش سختی آب می شوند، و موجب تسهیل عملکرد سورفاکتانت ها می شوند، که از جمله این ترکیبات شامل سدیم تری پلی فسفات می باشد.
 • در وهله بعدی باید این مایع های سفید کننده دارای ترکیباتی باشند که پس از آزاد سازی چرک و آلودگی از بافت پارچه از رسوب این آلودگی بر روی سطح پارچه جلوگیری به عمل آورد که کربوکسی مایل سلولز از جمله این ترکیبات به کار رفته در فرمولاسیون می باشد.
 • در فرمولاسیون سفید کننده ها ترکیباتی وجود دارد که از بین رفتن رنگ پارچه و رسوب آن نیز جلوگیری به عمل می آورد که ترکیباتی از جمله کو پلیمر پلی استیلن گلیکول پلی استر از جمله این ترکیبات موثر به شمار می آید.
 • علاوه بر ترکیبات ذکر شده ترکیبات دیگری از جمله تنظیم کننده های پی اچ، ویسکوزیته و هم چنین آنزیم هایی نیز یافت می شود که موجب افزایش کارآیی این شوینده ها شده است.

قیمت باورنکردنی انواع مایع سفید کننده فرش

قیمت باورنکردنی انواع مایع سفید کننده فرش قیمت مایع سفید کننده خانگی و انواع مایع سفید کننده فرش به نوع ترکیبات و هم چنین کیفیت این محصول بستگی دارد البته قیمت متریال اولیه و هزینه های تولید و هم چنین نوع تجهیزات به کار رفته برای تولید این شوینده ها از عوامل تاثیر گذار بر قیمت به شمار می آید.

با توجه به کیفیت بسیار بالای این محصول و کارایی بالای این محصول این شوینده ها از قیمت ارزان و به صرفه ای برخوردار می باشند .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما