Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 10 in /home3/apkzyobl/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروش سفارشی مایع دستشویی فوم 500 گرمی - رادوش

فروش سفارشی مایع دستشویی فوم 500 گرمی

امروزه برای شستن دست ها وسایل زیادی رو به کار گرفته می شود. یکی از این وسیله ها که افراد به آن اهمیت بسیاری می‌دهد صابون می باشد که در انواع مختلف وارد بازار شده است. صابون ها به صابون جامد و مایع دستشویی فوم 500 گرمی گفته می شود. مراکز فروش سفارشی مایع دستشویی 500گرمی در پی آن است تا این محصول بی نظیر را به تمامی نقاط کشور ارسال نماید. امروزه عرضه مایع فومی به آسانی صورت می گیرد.

فروش سفارشی مایع دستشویی فوم 500 گرمی

مایع دستشویی فوم چه ویژگی هایی دارد؟

مایع دستشویی فوم چه ویژگی هایی دارد؟ برای شستن دست ها روش های گوناگونی وجود دارد. همان طور که می دانید صابون‌ های جامد در محیطی قرار می‌گیرد و معرض آلودگی می باشند گرد و غبار و رطوبت برای آن ها می نشیند و ممکن است بعد از تماس هر فرد با آن دچار آلودگی شود و میکروب‌ها از آن پاک نشود اما صابون‌های مایع این مشکلات را ندارند زیرا هم در بسته بندی می باشد و هم پس از استفاده هر شخص از آن دست با مایع درون ظرف تماس ندارد.

در میان صابون های مایع، مایع فوم یکی از بهترین صابون های شست و شو به حساب می آید. فوم یک ویژگی آبکی دارد و پس از فشردن پمپ ظروف صابون به صورت کف به بیرون هدایت می‌شود. در واقع یک قدرت صابون به مقدار زیادی را کف تبدیل می شود. این باعث صرفه‌جویی در صابون و هزینه می گردد. هر قطره فوم برای شستن یک بار دست ها کافی می باشد.

در میان همه صابون ها مایع دستشویی فومی یکی از مقرون به صرفه ترین صابون ها به حساب می آید. به دلیل این که به صورت کف می باشد از لابه لای انگشتان سر نمی خورد و ریختن می شود. مخازن این مایع باعث می شود که مایع فوری به صورت یک دست در کف دست ریخته شود و استفاده برای تمامی سنین آسان گردد قدرت پاک کنندگی این مایع ها بسیار زیاد است و همه ی میکروب و ویروس ها را از بین می برد.

عرضه بدون واسطه مایع دستشویی فوم 500 گرمی

عرضه بدون واسطه مایع دستشویی فوم 500 گرمی برای خرید این محصول با مراکز عرضه بدون واسطه مایع دستشویی فوم ۵۰۰ گرمی و تماس بگیرید مشاوران این مجموعه شما را در رابطه با نحوه عرضه مایع و مایع دستشویی ۵۰۰ گرمی آشنا خواهند کرد و به شما کمک می کنند این محصول با کیفیت و درجه یک را با قیمتی باور نکردنی و مناسب خریداری نمایید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دستتان برسد.

این محصول در مراکز عمومی و خدمات درمانی استفاده می شود همچنین به دلیل کیفیت عالی که دارد به خترج ایران صادر می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما