Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 19 in /home3/apkzyobl/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروش پودر رختشویی صنعتی - رادوش

فروش پودر رختشویی صنعتی

پودر های رختشویی صنعتی، محصولاتی هستند، که برای استفاده در حجم بالا ساخته شده اند. از این پودرها برای شستشوی البسه، ملحفه، پتو و لوازم پارچه ای دیگر با تعداد خیلی زیاد استفاده می گردد. به همین دلیل اندازه بسته های آنها چند کیلویی و خیلی بزرگ تر از پودر لباسشویی معمولی است. مراکز پخش و فروش پودر رختشویی صنعتی، این محصول را از تولید به مصرف عرضه کرده و با قیمت مناسب به فروش می رسانند.

فروش پودر رختشویی صنعتی

مواد اولیه پودر رختشویی

مواد اولیه پودر رختشویی پودر های رختشویی، موادی شیمیایی و صنعتی هستند، که با ترکیب کردن چند ماده دیگر تولید می گردند. مواد اولیه و ترکیبات موجود در داخل این محصولات، شامل موارد زیر است:

  1. ماده اکتیو که مسئول حل کردن و معلق سازی چرک، لک و آلودگی موجود در سطح مورد نظر در داخل آب است و ماده ایجاد کف که باعث کف کنندگی پودر می شود.
  2. مواد نرم کننده که خاصیت استاتیکی پارچه ها را از بین برده و الکتریسیه ساکن موجود در بافت آن ها را رها می کنند تا لباسها بعد از شستشو لطافت بیشتری داشته باشند.
  3. مواد سازنده که موجب افزایش قدرت پاک کنندگی پودر شده و سختی آب را کاهش می دهند. همچنین مانع از پوسیدگی، زنگ زدگی، خوردگی و نفوذ فلز ماشین لباسشویی در زمان شستشو می گردند.
  4. کربن های معدنی که ماده ایجاد قلیاییت در پودر هستند و از قطعات داخلی ماشین لباسشویی هم محافظت می کنند.
  5. مواد سفید و درخشان کننده پارچه، که به تمیز شدن بیشتر آن کمک می کنند و آنزیم ها که به رفع لکه های ناشی از مواد پروتئینی، چربی، قندی، نشاسته ای، چای، قهوه و … از روی پوشاک کمک می نمایند.
  6. در نهایت مواد عطری و اسانس های مختلف میوه ای یا گیاهی که باعث می شوند پودر لباسشویی جذابیت بیشتری برای مصرف کنندگان داشته باشد.

بازار خرید پودر رختشویی صنعتی

بازار خرید پودر رختشویی صنعتی پودر رختشویی صنعتی، برای استفاده در خشکشویی ها، بیمارستان ها، کارخانه ها، تالار ها و آشپزخانه های بزرگ تولید شده اند. این محصولات در ابعاد بزرگتری بسته بندی و عرضه می شوند، چرا که در حجم بالایی مورد استفاده قرار می گیرند.

بررسی ها نشان داده است که، بازار پودر رختشویی بزرگ صنعتی، به دلیل ویژگی هایی که این ماده در مقابل سایر مواد شوینده دارد، کاربرد راحت تر و نرخ مناسب آن، از رونق بالایی در تمام دنیا برخوردار است.

مراکز پخش و فروش پودر صنعتی، این محصولات را به صورت کاملا مستقیم و بدون هیچ واسطه ای، از درب کارخانه سازنده  آن وارد کرده، سپس به صورت عمده یا جزئی به خریداران ارائه می دهند و سود بسیار ناچیزی را نیز برای فروش آن ها در نظر می گیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما