Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 18 in /home3/apkzyobl/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت انواع مایع دستشویی 10 لیتری - رادوش

قیمت انواع مایع دستشویی 10 لیتری

مایع دستشویی 10 لیتری در انواع رایحه های گوناگون، با قابلیت کف کنندگی بالا در این مرکز به صورت عمده به فروش می رسد. این مایع حاوی نرم کننده بوده و سازگار با پوست دست می باشد. برندهای مختلفی از این محصول در اندازه و حجم های ا تا 5 لیتر نیز موجود بوده که در صورت ثبت سفارش عمده، تخفیف ویژه ای به خریداران این محصول ارائه می شود.

قیمت انواع مایع دستشویی 10 لیتری

مشخصات یک مایع دستشویی باکیفیت

مشخصات یک مایع دستشویی باکیفیت امروزه انواع مختلفی از مایع دستشویی تولید و به بازار عرضه شده است. اما یک مایع دستشویی خوب چه ویژگی دارد؟ یکی از دغدغه هایی که همه افراد مخصوصا خانم ها دارند این است، زمانی که از مایع دستشویی استفاده می کنند پوست دست آنها خشک می شود.

این خشکی سبب ترک برداشتن پوست دست آنها می شود. البته این مشکل فقط برای خانم ها نیست، برای کودکان که از پوست لطیف تری برخوردارند نیز وجود دارد. بنابراین یکی از مشخصات یک مایع با کیفیت این است که حاوی گلسیرین و ویتامین های مورد نیاز مانند E باشد.

وجود چنین موادی در شوینده ها، سبب می شود تا گردش خون بهتری در دستها ایجاد شود و موجب نرمی و لطافت دستان گردد. آیا این ویتامین ها در تمامی مایع های دست وجود دارد؟ به نظر می رسد در تمامی مایع ها وجود ندارد. زیرا استفاده از این مواد در مایع دستشویی، هزینه تولید را بالا می برد.

این امر سبب شده تا بسیاری از تولید کنندگان به دلیل مسائل اقتصادی در استفاده از چنین موادی، پرهیز کنند. پس، از مشخصات مایع باکیفیت این است که تمامی ویژگی بالا را داشته باشد و از آسیب زدن به پوست افراد جلوگیری نماید.

علت کف نکردن مایع دستشویی خانگی

علت کف نکردن مایع دستشویی خانگی حفظ سلامت بدن و رعایت اصول بهداشتی یکی از مهمترین مسئله ای است که از قدیم تا کنون دارای اهمیت خاصی بوده است. روش های زیادی برای رعایت بهداشت وجود دارد که یکی از آنها شستن دست ها بعد از انجام فعالیت های روزمره زندگی و مهمتر از آن، قبل از غذا خوردن است.

همان طور که می دانید دست ها محل تجمع آلودگی هستند و در طول روز چندین بار باید شسته شوند.گاهی اوقات دستها، چرب و لزج هستند بنابراین استفاده از مایع دستشویی مناسب که قدرت پاک کنندگی خوبی داشته باشد انتخاب به جایی است.

از ویژگی مایع دستشویی خوب این است که، غلظت بالایی داشته باشد به طوری که بتوان با مقدار کمی از مایع شوینده، چربیها و آلودگی ها پاک شود. برخی از مایع شوینده های دست به دلیل علظت کم کف نمی کنند و قدرت پاک کنندگی ضعیفی دارند این امر سبب می شود تا چربی ها روی دست باقی بماند.

البته استفاده از مایع دستشویی غلیظ کافی نیست، بلکه انتخاب یک مایع دستشویی معطر که هم دست را کاملا تمیز می کند و هم بوی خوبی به دستها می دهد در کنار آن لازم است.

آشنایی با صادرکنندگان مایع دستشویی 10 لیتری

آشنایی با صادرکنندگان مایع دستشویی 10 لیتری آیا می دانید چرا امروزه مایع دستشویی محبوبیت بیشتری در مقایسه با صابون های جامد دارند؟ در قدیم تنها ماده پاک کننده صابون ها بودند. اما امروزه انواع متنوعی از مایع دستشویی که سازگاری بیشتر با پوست دارند تولید و به بازار عرضه شده است.

مایع دستشویی دارای ترکیباتی است که با حفظ لایه چربی پوست، لطافت خاضی به دستان می دهد. نمونه ای از آن مایع دسشویی فوم است که اخیرا با استقبال زیادی از مصرف کنندگان روبه رو شده است. یک قطره از مایع دستشویی رنگی فوم، به حجم زیادی از کف تبدیل می شود.

از طرفی این مایع به دلیل به صرفه تر بودن مورد توجه رستورانها و اداره جات قرار گرفته است. مایع دستشویی یک محصول صادراتی است و ایران نیز یکی از کشورهای صادرکننده این کالا می باشد.این ماده شوینده تاکنون به بسیاری از کشورها مانند عراق، افغانستان، پاکستان صادر شده است.

با توجه به اینکه در میان وزن های مختلف مایع دستشویی وزن 10 لیتری بیشترین حجم صادرات را به خود اختصاص داده است چون بطری های 10 لیتری از لحاظ قیمت مناسب تر بوده و سود بیشتری برای خریداران دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما