Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 11 in /home3/apkzyobl/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت بهترین پودر لباسشویی 20 کیلویی - رادوش

قیمت بهترین پودر لباسشویی 20 کیلویی

قیمت پودر لباسشویی مسئله ای است که مورد توجه تمامی خانوارهای ایرانی قرار دارد و می تواند در مقدار هزینه ماهانه آنها تاثیر بسزایی داشته باشد، چرا که این نوع شوینده از پرمصرف ترین کالاها است و نوسان قیمتی زیادی نیز دارد؛ با این اوصاف تصمیم گرفته ایم تا در این مطلب پودر لباسشویی 20 کیلویی یا به نوعی اقتصادی ترین شوینده موجود در بازار را مورد بررسی قرار دهیم و ضمن بیان مشخصات آن، نگاهی نیز به مسئله قیمت گذاری محصول ذکر شده داشته باشیم.

قیمت بهترین پودر لباسشویی 20 کیلویی

همه چیز درباره پودر لباسشویی

همه چیز درباره پودر لباسشویی پودر لباسشویی ماده ای حل شونده و دارای فرمولاسیون شیمیایی است که دارای دو سر آبدوست و آبگریز است که در حین استفاده بخش اول در بین مولکول های آب پراکنده شده و بخش دوم به مولکول های چربی و یا هرگونه آلودگی اتصال پیدا می کنند و از این طریق موجب جدا شدن لکه و آلودگی از روی سطح پارچه می شوند.
در گذشته این شوینده ها برای مصارف دستی عرضه می شدند اما امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و روی کار آمدن ماشین های لباسشویی، نمونه های ماشینی پودرها نیز تولید گردیده اند که از نظر قدرت شویندگی بسیار بهتر هستند.

وجود آنزیم های مختلف یکی از ویژگی های بهترین پودر لباسشویی است که به طبع بر روی قدرت پاک کنندگی آن تاثیر گذار است؛ پودرهای کیسه های 20 کیلویی علاوه بر بهره مندی از آنزیم های شست و شو، از صابون های ریزی نیز برخوردارند که انحلال پذیری پودر در آب را افزایش می دهند.
فرمولاسیون طراحی شده این محصولات به گونه ای است که حتی در آب های سخت (آب دارای مقادیر زیادی از مواد معدنی) و همینطور آب سرد نیز قدرت بالای خود را حفظ می نمایند و بهترین پروسه پاکسازی البسه را ممکن می سازند.

توزیع پودر لباسشویی 20 کیلویی

توزیع پودر لباسشویی 20 کیلویی فعالیت های برندهای مطرح و معتبری نظیر رخت، تندیس، پرسیل، شوما، دریا و… تنوع بسیار زیادی را در دنیای این مواد به وجود آورده و حق انتخاب بیشتری را نیز برای خریداران قائل گردیده است؛ از آنجایی که این محصولات دارای کیسه هایی با اوزان بالا نظیر 20 کیلویی می باشند، اقتصادی تر هستند و برای مدت زمان بیشتری نیاز خانوار را تامین می کنند.

از طرف دیگر توزیع پودر 20 کیلویی به نوعی داد و ستد عمده تلقی می شود، در نتیجه در ازای پرداخت مبالغ کمتر، حجم بیشتری از پودرها را در اختیار افراد قرار می دهد؛ این نکته مهم نیز شایان ذکر است که تمامی امور ثبت سفارش و ارسال کالا به دور از حضور واسطه گران انجام می شود که این خود موجب کاهش دوچندان قیمت نهایی پودر لباسشویی می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما