Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 13 in /home3/apkzyobl/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت دقیق انواع پودر لباسشویی در سال 99 - رادوش

قیمت دقیق انواع پودر لباسشویی در سال 99

پودرهای لباسشویی هنوز هم متداول ترین مواد شوینده برای تمیز کردن لباس های ما در لباسشویی هستند. برخلاف گذشته که تنها چند برند پودر لباسشویی در بازار وجود داشتند امروزه تنوع بسیار زیادی از انواع پودر لباسشویی در بازار وجود دارد. انواع پودر لباسشویی کدامند و کاربرد هر یک از آنها چیست؟ در ضمن از کجا می توان این محصول را به صورت عمده خریداری نمود؟ و قیمت دقیق آن در سال 99 چقدر است؟

قیمت دقیق انواع پودر لباسشویی در سال 99

معرفی انواع پودر لباسشویی و کاربرد آن

معرفی انواع پودر لباسشویی و کاربرد آن

پودرهای لباسشویی در واقع مواد پاک کننده و تمیز کننده هستند که برای حذف لکه یا کثیفی از پارچه مورد استفاده قرار می گیرند. در حالت کلی پودرهای لباسشویی به سه دسته تقسیم می شوند. این پودرها و کاربرد هر یک از آنها به طور خلاصه عبارتند از:

پودر لباسشویی مناسب لباس های رنگی : این پودرها برای از بین بردن لکه ها و چرک از پارچه های رنگی بدون این که به رنگ آنها صدمه ای وارد شود استفاده می شوند. برای تمیز کردن لباس ها و پارچه های رنگی حتماً باید از پودر مخصوص استفاده کرده زیرا در غیر این صورت باعث می شود لباس ها زودتر از زمان مورد انتظار فرسوده گشته و رنگ آنها از بین برود. برند های داخلی این محصول دارای کیفیت مناسبی بوده و برای تشخیص ان نوع پودر لباسشویی از گل های رنگی و واژه “برای لباس های رنگی” بر روی بسته بندی این محصولات استفاده شده است.

پودر لباسشویی مناسب لباس های سفید : استفاده از این پودر برای تمیز کردن پارچه یا لباس های سفید باعث درخشندگی ویژه آنها می شود و در دراز مدت در تثبیت رنگ سفید آنها نقش زیادی ایفا می کند. استفاده از پودر های غیر استاندارد برای پارچه های سفید باعث می شود که به تدریج رنگ آنها کدر  و متمایل به زرد شود.

پودر لباسشویی مناسب برای لباس کودک : این نوع پودرها در واقع از خرده های صابون تشکیل شده‌اند و از مواد معطر نیز در ساخت آنها استفاده شده است. برای شناسایی بهتر این پودرها معمولا از عکس یک کودک و یا درج عنوان “ویژه کودکان” بر روی بسته‌بندی این پودرها استفاده می شود.

مراکز عرضه انواع پودر لباسشویی به صورت عمده

مراکز عرضه انواع پودر لباسشویی به صورت عمده

کسانی که در زمینه صادرات انواع پودر لباسشویی به کشورهای همسایه و دیگر کشورها دارای سابقه می باشند و توانسته اند در این کشورها برای این محصول ایرانی بازاریابی کنند؛ همچنین کسانی که زمینه خرید عمده این محصول فعال بوده و آن را بین فروشگاه های دیگر توزیع می‌کنند همیشه به دنبال تهیه بهترین پودر لباسشویی می باشند.

برای خرید پودر لباسشویی می توانید با مراکز عرضه انواع پودر لباسشویی ارتباط برقرار نموده، ضمن کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت روز این محصول نسبت به خرید این محصول اقدام نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما