Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 16 in /home3/apkzyobl/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت روز پودر لباسشویی خارجی - رادوش

قیمت روز پودر لباسشویی خارجی

واردات پودر لباسشویی خارجی نیز در ایران انجام می شود و این محصول را می توانید در برند های مختلف و با قیمت روز مناسب از این سایت تهیه کنید. قیمت محاسبه شده برای این محصول قیمت عمده می باشد تا پخش کننده ها بتوانند آن را تهیه کنند و با قیمت خوبی در شهر خود عرضه کنند. جهت دریافت قیمت با این مرکز همراه باشید.

قیمت روز پودر لباسشویی خارجی

پودر لباسشویی خارجی چه ویژگی هایی دارد؟

پودر لباسشویی خارجی چه ویژگی هایی دارد؟ پودر لباسشویی یکی از شوینده های پر استفاده روزانه برای لباس های مختلف می باشد. در ایران علاوه بر تولیدات داخلی، انواع پودر خارجی نیز به فروش می رسد. پودر لباسشویی خارجی نیز همانند پودر های ایرانی باید دارای یک سری ویژگی های مورد قبول باشد تا مصرف کننده از آن رضایت کامل را کسب کند.

  • در وهله اول پودر ماشین لباسشویی باید قدرت پاک کنندگی بالایی مخصوصا برای لباس های دارای رنگ روشن همانند رنگ سفید را داشته باشد. در واقع لکه های مختلف را از روی لباس پاک کند و دیگر اثری از آن ها بر جای نگذارد.
  • محتویات پودر باید به گونه ای باشند که به الیاف و جنس لباس ها آسیبی وارد نکنند. مثلا پودر نباید حتی سبب تغییر رنگ لباس ها شود.
  • در عین حال یک سری آنزیم ها باید در پودر لباسشویی خارجی وجود داشته باشند که لباس را کاملا لکه گیری کنند، آن را خوش عطر نمایند و حتی از میکروب ها آن را ضد عفونی کنند.
  • نکته مهم دیگر این است که پودر لباسشویی نباید دارای موادی باشد که به ماشین لباسشویی آسیبی وارد کند. یعنی ماشین دچار رسوب گرفتگی نشود و یا قطعات داخلی آن دچار خوردگی نشوند.
  • ویژگی مهم دیگر که شاید کمتر به آن توجه می شود این است که میزان کف تولیدی پودر باید مناسب باشد. نباید تولید کف به قدری زیاد باشد که وقتی ماشین لباسشویی روشن می شود از درب آن بیرون ریخته شود.

تولید پودر لباسشویی خارجی

تولید پودر لباسشویی خارجی تولید پودر خارجی در بسیاری از کشور های دنیا انجام می شود. کشور هایی که تولید مازاد دارند سعی می کنند که محصولات خود را به صورت بسته بندی و یا به صورت فله در اختیار مشتریان کشور های دیگر قرار دهند. این یعنی ایران نیز یکی از همین وارد کننده های پودر لباسشویی خارجی می باشد.

قیمت پودر لباسشویی خارجی طبیعتا با قیمت محصول ایرانی تفاوت دارد. مسلما در تولید داخلی نرخ ارز شاید چندان اثر گذار نباشد اما زمان واردات این محصول نرخ ارز روز برای آن در نظر گرفته می شود.

هم اکنون حتی در کشور ایران محصولات پودر لباسشویی طبق فرمولاسیون خارجی نیز تولید می شوند و کیفیتی بسیار خوب و قابل قبول نیز دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما