Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 34 in /home3/apkzyobl/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مراکز خرید مایع سفید کننده 750 گرمی - رادوش

مراکز خرید مایع سفید کننده 750 گرمی

مایع سفید کننده یکی از پرکاربرد ترین انواع مواد شوینده است که در موارد متعددی از قبیل گند زدایی، بو زدایی و سفید کردن اجسام مورد استفاده می باشد.

مراکز خرید مایع سفید کننده 750 گرمی عرضه کننده این محصول به بازار سراسر کشور می باشند. چنانچه تمایل به کسب اطلاعات بیشتر راجع به این محصول دارید و یا می خواهید آن را خریداری کنید لطفا تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

مراکز خرید مایع سفید کننده 750 گرمی

ویژگی انواع مایع سفید کننده

ویژگی انواع مایع سفید کننده

مایع سفید کننده یکی از مواد گند زدایی است که از گذشته های دور تا به حال همراه ما بوده و با غلظت های مختلف در موارد متعددی مورد استفاده است.

این محصول دارای ویژگی های متعددی است که برخی از این ویژگی ها به شرح زیر است:

  • این محصول دارای خاصیت خوردگی است و نباید به طور مستقیم با پوست ارتباط داشته باشد‌.
  • بعضی از پارچه ها از قبیل پارچه های پشمی و پارچه های چرمی در تماس با سفید کننده به شدت آسیب می بینند.
  • از ورود مستقیم این محصول به درون چاه فاضلاب خود داری شود. چرا که محصول با ادرار واکنش داده و احتمال انفجار دارد.
  • این محصول دارای خاصیت تمیز کنندگی و پاک کنندگی بسیاری است و به راحتی با حجم کمی از آن می توان مساحت زیادی را تمیز کرد.
  • وایتکس دارای مقاومت کمی در برابر نور و حرارت خورشید دارد‌. از این رو بایستی درون شیشه های مات که نور را از خود عبور نمی دهند نگهداری شوند.
  • این محصول در محیط های در بسته و بدون تهویه نباید استفاده شود. چرا که باعث آسیب به سیستم تنفسی شده و ممکن است حتی خفگی را به همراه داشته باشد.
  • این مایع دارای خاصیت اکسید کنندگی است و در صورتی با سایر شوینده ها مخلوط شود گازی به نام کلرامین تولید کرده و موجب آسیب های شدید چشمی و پوستی می شود.

اطلاعاتی جامع درباره مایع سفید کننده

اطلاعاتی جامع درباره مایع سفید کننده

مایع سفید کننده یا وایتکس از ترکیبی به نام هیپو کلریت سدیم ساخته می شود. رنگ این محصول سفید متمایل به زرد است و بوی تندی دارد.

از این ماده علاوه بر استفاده در منازل، در صنایع مختلف برای زدودن انواع رنگ ها و سفید کردن نخ ها و پارچه ها مورد استفاده قرار می گیرد. در منزل نیز می توانید از این خاصیت سفید کننده استفاده کنید.

این ماده به شدت سمی است و بایستی از دسترس کودکان دور نگه داشته شود. در صورتی که نوشیده شود بایستی بلافاصله شیر نوشیده شود تا مواد سمی حاصل از این ماده به سیستم گوارش آسیب نزند.باور عموم بر این است که مایع سفید کننده دارای خاصیت اسیدی است. اما در حقیقت این محصول دارای خاصیت بازی بوده و می تواند به پوست آسیب جدی وارد کند.

این محصول در محیط های صنعتی و بزرگ به فراوانی مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از صنایعی که از سفید کننده برای بو زدایی استفاده می شود صنایع استفاده از مواد لبنیاتی است.

قیمت استثنایی مایع سفید کننده 750 گرمی

قیمت استثنایی  مایع سفید کننده 750 گرمی

همان طور که ذکر شد مایع سفید کننده در موارد مختلف گند زدایی و ضدعفونی کنندگی مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت مایع سفید کننده باکیفیت به موارد متعددی از قبیل غلظت این مایع، برند تولیدی و نوع خرید بستگی دارد.

مایع سفید کننده ایرانی در حجم های متفاوتی تولید و به بازار عرضه می شود اما با توجه به مصارف این محصول در منازل بسته های ۷۵۰ گرمی بیشترین فروش را دارند. در بین مایع های سفید کننده غلظت محصول بیشترین تاثیر را بر قیمت آن دارد.

شما می بایست برای برخورداری از قیمت استثنائی به غلظت محصول توجه کنید. همچنین ویژگی های مایعی که خریداری می کنید از اهمیت بالایی برخوردار است. مثلا مایع سفید کننده آنتی حساسیت یکی از بهترین انواع مایع سفید کننده است که با قیمت استثنائی به بازار عرضه می شود.

یکی دیگر از راه های برخورداری از قیمت مناسب استفاده از خرید عمده است. در این صورت تخفیف در نظر گرفته شده برای خرید های عمده شامل حال شما می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما