Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 36 in /home3/apkzyobl/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مراکز عرضه مایع دستشویی 500 گرمی - رادوش

مراکز عرضه مایع دستشویی 500 گرمی

مراکز عرضه مایع دستشویی 500 گرمی چون بدون واسطه محصول را در اختیار مشتریان می گذارند توانسته اند به جذب بیش از 90 درصد خریداران کمک کنند که این می تواند نشانه تاثیر مستقیم آن ها بر روی بازار این ماده شوینده باشد.

مایع دستشویی بهترین محصول شوینده برای شستن دست ها و صورت می باشد که جایگزین صابون های جامد شده است و علاوه بر قدرت تمیزکنندگی بالایی که دارد دارای مواد نرم کننده هم می باشد به همین دلیل به التیام پوست کمک فراوانی خواهد کرد.

مراکز عرضه مایع دستشویی 500 گرمی

مشخصات مایع دستشویی 500 گرمی

مشخصات مایع دستشویی 500 گرمی مشخصات مایع دستشویی 500 گرمی شامل گزینه های زیر می شوند:

 1. اندازه مناسبی دارد.
 2. در رایحه و رنگ های متنوعی تولید می شود.
 3. در رنگ های مختلفی وجود دارد.
 4. غلظت مناسبی دارد.
 5. وزن بسته بندی آن سبک است.

این روزه ها که ویروس کرونا شدت گرفته است و با سرعت بالایی پخش می شود رعایت پروتکل های بهداشتی علی الخصوص شستن دست ها به طور مداوم امری مهم و ضروری می باشد تا ویروس ها و باکتری های روی دست از بین بروند به همین دلیل خرید مایع دستشویی از بازار داغی برخوردار می باشد.

انواع مختلف این محصول شوینده باعث شده مشتریان با حق انتخاب بالایی بتوانند محصول را تهیه کنند که به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

 • مایع دستشویی صدفی: از پر مصرف ترین مایع دستشویی می باشد که از ترکیب تگزاپون و اتیلن گلیکول مونو استئارت تولید شده است به همین دلیل خاصیت کف کنندگی و پاک کنندگی بالایی دارد و از دیگر ترکیبات فرمول آن می توان روغن آرگان، ویتامین E، A، پروتئین سویا و اسید های چرب اشباع شده را نام برد پروتئین سویا دارای ماده ای به نام لیستین می باشد که این ماده باعث شده خاصیت ارتجاعی و کشسانی پوست افزایش یابد.
 • مایع دستشویی شفاف: در فرمولاسیون این نمونه محصول از پروتئین شیر استفاده شده است که این موجب شده پوست تا حد زیادی نرم و لطیف شود علاوه بر این چون خاصیت آنتی باکتریال و پاک کنندگی بالایی دارد باعث افزایش حفظ کلاژن پوست می شود.
 • مایع دستشویی فومی: از پرفروش ترین مایع دستشویی می باشد چون از نظر اقتصادی به صرفه است به همین دلیل در مکان های عمومی مختلفی مانند هتل ها، رستوران ها، کارخانه ها، بیمارستان ها و…. استفاده می شود و قدرت پاک کنندگی بالای آن به دلیل ترکیبات سورفکانت های آمفوتریک و سورفکانت های آنیونی می باشد که در آن وجود دارند علاوه بر این کف فراوان و پایداری دارد.
 • مایع دستشویی کرمی: دارای ترکیباتی مانند لانولین، گلیسرین، سدیم لاکتات، ویتامین ب5 و اوره می باشد به همین دلیل خاصیت مرطوب کنندگی و نرم کنندگی بی نظیری دارد.

تأثیر مایع دستشویی گلیسیرینه بر اگزما

تأثیر مایع دستشویی گلیسیرینه بر اگزما

تاثیر مایع دستشویی گلیسیرینه بر اگزما فوق العاده می باشد و عوارض ناشی از این بیماری پوستی مانند خشکی، زخم و خارش آن را از بین می برد و باعث نرم و مرطوب شدن پوست می شود.

در واقع گلیسیرین به عنوان ماده ای نرم کننده در ساخت مایع دستشویی استفاده می گردد و باعث می شود رطوبت جذب پوست شود تا خشکی آن از بین برود.

این ماده شوینده دارای ماده به نام دایمتیکون می باشد که باعث شده در هنگام استفاده، مایع دستشویی به روی پوست دست پخش شود علاوه بر این دایمتیکون خاصیت پوشانندگی دارد و از پوست در مقابل عوامل محیطی محافظت می کند.

آشنایی با فروشندگان مایع دستشویی 500 گرمی

آشنایی با فروشندگان مایع دستشویی 500 گرمی

فروشندگان مایع دستشویی 500 گرمی انواع برند ها را در اختیار مشتریان می گذارند تا آن ها بتوانند مطابق با بودجه خود برند مورد نیازشان را تهیه کنند.

علاوه بر این مزیت های استفاده از مایع دستشویی باعث شده فروشندگان آن همیشه بازار عالی داشته باشند که به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

 1. در انواع مختلفی تولید می شود که می توان به مایع دستشویی آنتی باکتریال، مایع دستشویی ژله ای، مایع دستشویی کوچک و…. اشاره کرد.
 2. خواص پاک کنندگی بالایی دارد بدون این که روی پوست ایجاد خشکی و حساسیت کند.
 3. هیچ گونه مواد مضر و سرطان زایی مانند EDTA و فرمالین در ساخت آن استفاده نشده است.
 4. کف فراوانی دارد که این سبب شده شما با یک قطره کوچک آن بتوانید کل دست و صورت خود را بشویید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما