Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 13 in /home3/apkzyobl/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مرکز انواع مایع ظرفشویی غلیظ - رادوش

مرکز انواع مایع ظرفشویی غلیظ

مایع ظرفشویی غلیظ از ترکیبات آلی بسیار قوی تشکیل شده است که انواع لکه های چربی و آلودگی را از بین می برد و حتی می تواند غذای گیر کرده را به راحتی از ظروف پاک کند، برای شناخت قدرت پاک کنندگی این ماده شیمیایی، کافی است یکبار ظرف روغن خشک شده را با مواد شوینده ظرفشویی فقط با غذای سوخته بشویید. مشتریان گرامی می توانند برای خرید این محصول به مرکز انواع مایع ظرفشویی غلیظ ما مراجعه فرمایید و این محصول را با قیمت خوبی خریداری کنید.

مرکز انواع مایع ظرفشویی غلیظ

مشخصات بارز انواع مایع ظرفشویی

مشخصات بارز انواع مایع ظرفشویی 1- مواد شوینده ظرف باید قدرت تمیز کنندگی بالایی داشته باشند. به دلیل استفاده از مخلوط سورفاکتانت های آنیونی، یونی و آمفوتریک در فرمول شیمیایی مایع ظرفشویی، روغن و چرک به سرعت و کاملاً از سطح پاک می شوند.

2- مایع ظرفشویی باید غلیظ و به صرفه باشد. مایع ظرفشویی به دلیل استفاده از الکترولیتها، سورفکتانتها و آلکانول آمیدها باید غلظت بالایی داشته باشد.

3- مواد شوینده ظرف باید کف زیادی ایجاد کند. فوم به دلیل استفاده از تثبیت کننده های کف و غلیظ کننده ها مانند آلکانول آمیدها پایدار است.

4- مایع ظرفشویی باید مقدار pH خنثی داشته باشد و نباید باعث تحریک پوست شود. PH مایع ظرفشویی خنثی است و به دلیل وجود سورفکتانت های آمفوتریک حساسیت پوست را کاهش می دهد.

5- مواد شوینده ظرف باید با شستشوی ظروف به راحتی تمیز شوند. کف موجود در ظروف باید به راحتی تمیز شود.

6- مایع ظرفشویی رایحه مطبوعی دارد که هنگام مصرف تبخیر می شود. به همین دلیل در هنگام مصرف مواد شوینده ظرفشویی احساس خوبی برای مصرف کننده ایجاد می شود. مواد شوینده ظرفشویی با قدرت کف کنندگی آسان و تمیزکاری کامل، ظرف ها را به راحتی تمیز می کند.

مایع ظرفشویی در مقادیر مختلف متناسب با هر نیاز طراحی شده است. مواد شوینده ظرفشویی با قدرت تمیز کنندگی بالا تمام ظروف آشپزخانه را تمیز می کند. این مایع ظرفشویی غلیظ و مقرون به صرفه بوده و دارای قدرت کف بالایی می باشد و در بازارهای خانگی، اداری، رستوران، سالن، هتل، سالن غذاخوری و … کاربرد زیادی دارد. برای استفاده در بسته های نیم ، یک ، سه و چهار لیتری مناسب است.

فروش مایع ظرفشویی غلیظ معطر

فروش مایع ظرفشویی غلیظ معطر شرکت تولیدی ما فروش مایع ظرفشویی معطر غلیظ را بر عهده دارد و این محصول را با قیمت مناسبی به سراسر کشور توزیع می کند که کیفیت بالایی داشته و توانسته مشتریان بسیاری را جذب خود کند و فروش خود را بالا ببرد. از این رو شما خریداران محترم که قصد خرید این محصول را دارید می توانید به سایت رسمی ما مراجعه کنید و این محصول را با قیمت خوبی خریداری نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما