Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 30 in /home3/apkzyobl/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مرکز تولید مایع دستشویی فوم مرغوب - رادوش

مرکز تولید مایع دستشویی فوم مرغوب

در ایران کارخانجات فراوانی هستند که به ساخت این مایع با برندهای گوناگون می پردازند‌. تولید کننده ها تلاش می کنند سلیقه مشتریان و انتخاب آنها را مد نظر قرار دهند و بر اساس نیاز روز بازار عمل کنند. در این راستا تولید کنندگان مواد اولیه باکیفیت را فراهم می کنند، همچنین از دانش متخصصان و مشورت کارشناسان استفاده می کنند و بر اساس علم نوین روز، دستگاه های مدرن، پیشرفته و بر طبق استاندارد های جهانی به تولید و ساخت بهترین مایع دستشویی فوم مرغوب می پردازند.

مرکز تولید مایع دستشویی فوم مرغوب

مزایای استفاده از مایع دستشویی فوم

مزایای استفاده از مایع دستشویی فوم یکی از انواع مایع دستشویی، مایع فوم می باشد که از نوع مایع های پرطرفدار و مرغوب بوده و خواص منحصر به فردی دارد. این مایع توسط تولید کنندگان به علت طرفداران فراوانی که دارد در حجم گسترده تولید می‌شود و بازار خرید و فروش پر رونقی دارد. در ادامه به برخی از ویژگی های مایع دستشویی فوم اشاره می شود: مایع دستشویی فوم بر خلاف انواع دیگر مایع ها به صورت رقیق روی دست ریخته نمی شود بلکه هنگامی که یک قطره آن از پمپ خارج می‌گردد به صورت کف وارد دست می شود و حجم زیادی از کف تولید می گردد. از این رو استفاده از آن بسیار مقرون به صرفه می باشد و به همین دلیل است که در بیشتر مکان های عمومی مانند اداره ها و یا رستوران ها از این مایع بهره برده می‌شود. از ویژگی‌های دیگر مایع این است که کف ایجاد شده بر روی دست به آسانی از بین می رود و نیاز نیست آب زیادی صرف شستشوی دست گشته و وقت زیادی تلف شود. برای همین با استفاده از این مایع حتی در مصرف آب هم صرفه جویی می شود. مایع دستشویی آنزیم دار فرم به علت داشتن ترکیبات و آنزیم های خاصی که دارد به پوست آسیبی وارد نمی کند بلکه باعث لطافت و نرمی پوست می گردد و آن را خشک نمی کند.

کابرد های مختلف مایع دستشویی درجه یک

چه زمانی نیاز دارید که از صابون ها، فوم یا مایع دستشویی استفاده کنید؟ برخی هنوز نمی دانند که چه موقع باید دستان خود را کامل بشویند!! در این خصوص به موارد زیر دقت کنید: قبل، در حین و بعد از تهیه غذا قبل و بعد از غذا خوردن قبل و بعد از مراقبت از فردی که بیمار است قبل و بعد از درمان بریدگی یا زخم بعد از استفاده از حمام یا تعویض پوشک بعد از دمیدن بینی، سرفه یا عطسه پس از لمس یک حیوان، کار کردن با خوراک دام، یا دفع و جمع آوری مواد زائد حیوانی پس از دست زدن به زباله ها باید به خاطر داشته باشید که شستن دست ها با مایع دستشویی، در زمان ورود یا خارج شدن از یک مکان، استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی، هیچ ضرری ندارد.

تعدادی از مهم ترین بیماری های عفونی، توسط دست های آلوده از فردی به فرد دیگر منتقل می شوند. این بیماری ها شامل عفونت های دستگاه گوارش مانند سالمونلا و عفونت های تنفسی نظیر آنفلوانزا است. شستن صحیح دست ها می تواند از شیوع میکروب ها (مانند باکتری ها و ویروس ها) که باعث این بیماری ها می شوند جلوگیری کند. مهم ترین کاربردهای صابون و مایع دستشویی، تمیز کردن دست ها برای جلوگیری از ابتلا به بیماری ها است. در وضعیت های زیر به شدت توصیه شده است که دستان خود را کاملاً بشویید: بعد از استفاده از توالت یا تعویض پوشک نوزادان قبل، حین و بعد از تهیه غذا حین غذا پختن برای تماس با غذای خام و پخته یا آماده شدن برای خوردن غذا قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از دستمال کاغذی قبل و بعد از رسیدگی به کودکان بیمار یا تماس با سایر اعضای خانواده (=نظیر سالمندان) بعد از سیگار کشیدن پس از تماس با زباله یا کار کردن در باغ پس از دست زدن به حیوانات

شستن دست، تنها بخشی از برنامه سلامت و بهداشت پوست دست است. مراقبت از پوست به طور کلی بسیار مهم است، زیرا پوست، موثرترین مانع در برابر عفونت است. پس از خشک شدن کامل دست ها، می توانید از روش های زیر از دستان خود مراقبت کنید: از مناسب ترین کرم دست با ویژگی آبرسانی، سه تا چهار بار در روز استفاده کنید. برای محافظت از دستان خود، برای شستن ظروف از دستکش استفاده کنید. هنگام باغبانی از دستکش استفاده کنید تا از تجمع خاک یا خراشیدگی جلوگیری کند. در صورت ایجاد یا ادامه تحریک های پوستی با پزشک مشورت کنید.

تاثیر مایع دستشویی بر لطافت پوست

تاثیر مایع دستشویی بر لطافت پوست از کالا های پر مصرف، ضروری و مورد نیاز همه مایع دستشویی درحه یک می باشد که بیشتر مادران و خانواده ها در انتخاب ان حساس هستند و سعی دارند بهترین جنس و برند را انتخاب کنند. اولین معیار بررسی کیفیت مایع دستشویی جنس آن می باشد که باید از مواد مرغوب و با روش های مناسبی تولید شده باشد که برای همه ی افراد هیچ گونه حساسیتی ایجاد نکند و به پوست دستشان آسیب نرساند، چرا که پوست همه و به خصوص کودکان و بانوان، لطیف و حساس بوده و نیاز به مراقبت خاص دارد.

از دیگر نشانه هایی که کیفیت بالای مایع دستشویی را نشان می دهد عطر و رایحه ان است. بوی مایع علاوه بر اینکه باید مورد پسند باشد، نباید باعث ایجاد آلرژی شود. حتی ظاهر و شکل متناسب از دیگر معیارهای کیفیت خوب مایع دستشویی است. در این راستا بطری مایع بهتر است برای کودکان فانتزی یا به شکل حیوانات و عروسک ها باشد و رنگ های روشن و زیبا داشته باشد و برای بزرگترها نیز انواع طرح و رنگ های زیبا و کلاسیک و شیک تا باعث شود بچه ها و همکان بیشتر برای شستن دست و رعایت بهداشت راغب شوند. استفاده بطری مایع هم باید طوری طراحی شده باشد که به راحتی از آن بهره برده و مایع روان و خوب از آن بیرون آید. از دیگر ملاک های کیفیت مایع دستشویی قیمت آن است که باید مناسب بوده و چندان گران نباشد، چرا که این ماده مصرف زیادی دارد و باید مرتبا خریداری شود و اگر گران قیمت باشد ممکن است برای متقاضیان مشکل ایجاد کند.

ارزیابی قدرت پاک کنندگی مایع دستشویی

مایع های دستشویی که از مواد بسیار ضروری و پر مصرف همه مردم است در انواع و کیفیت های مختلف تولید و با برندهای گوناگون روانه بازار می شوند. برای بررسی قدرت پاک کنندگی مایع دستشویی بهتر است نوع آنزیم دار و بدون آنزیم را مورد بررسی قرار دهیم و ویژگی و خواص یا معایب و مزایای آنها را بررسی کنیم:

به طور کلی وجود آنزیم در همه مواد شوینده و بهداشتی باعث می شود قدرت تمیز کنندگی مواد و کارآیی آنها بیشتر و بهتر باشد و مایع ظرفشویی هم از این قاعده مستثنی نیست. مایع دستشویی آنزیم دار در مقایسه با مایع بدون آنزیم به علت داشتن قدرت بالای تمیز کنندگی میکروب و آلودگی ها را به خوبی و به آسانی از بین می برد. آنزیم ها درمایع باعث ایجاد کف می شود و از این جهت مایع آنزیم دار کف بیشتری نسبت به نوع بدون آنزیم ایجاد می کند و به تبع آن تمیزی بیشتری به همراه دارد. از این جهت نیاز نیست دستها به مدت زیاد و طولانی شسته شود و در مصرف آب و انرژی هم صرفه جویی می شود.

مایع آنزیم دار دارای ترکیبات و مواد اولیه خاصی است که بهتر و سریع تر چرک ها را از بین می برد و مصرف مقدار کمی از آن کافی است ولی مایع دستشویی بدون آنزیم را باید بیشتر مصرف کرد. بنابراین مایع آنزیم دار مقرون به صرفه تر از بدون آنزم است. اگر چه مایع دستشویی بدون آنزیم در مقایسه با نوع آنزیم دار قدرت پاک کنندگی کمتری دارد ولی در عوض قیمت مناسب و ارزان تری دارد.

تاثیر مایع دستشویی بر میکروب های مقاوم

تاثیر مایع دستشویی بر میکروب های مقاوم مواد اولیه مهم و ترکیبات اصلی مایع دستشویی ترکیباتی چون اسیدهای چرب و نیز نمک سدیم و پتاسیم است. در تولید مایع دستشویی از مواد شیمیایی هم استفاده می شود که بیشتر شامل سود، الکل صنعتی است و مواد دیگری چون پتاس و عصاره گل هم ور ساخت آن به کار می رود. اما برای مایع دیتشویی باکیفیت و درجه یک درصد این مواد شیمیایی کمتر است تا به پوست آسیبی نرساند.

همچنین در تولید مایع دستشویی باکیفیت سعی می شود از نرم کننده زیاد استفاده شود تا پوست لیطف و نرم خشک یا پوسته پوسته نشود. مهم این است که در ساخت مایع دستشویی مرغوب مواد اولیه لازم حتما از مشورت کارشناسان، مهندسین شیمی و دانش دیگر متخصصان استفاده شود تا محصولی علمی و با فرمولاسیون اساسی حاصل آید.

به طور کلی در ساخت و تولید مایع دستشویی فوم مرغوب از ترکیبات و مواد اولیه مرغوب و سالم و طبیعی استفاده شود. مثلاً درصد گلیسیرین در این نوع مایع دستشویی بسیار فراوان تر از دیگر انواع مایع دستشویی می باشد و این باعث قدرت مبارزه بیشتر با میکروب ها و از بین بردن آلودگی های مضر دست می شود.

مواد تشکیل دهنده ی پرقدرت مایع دستشویی پرقدرت با شکستن روغن به ذره های های کوچکتر کار می کند، بنابراین می تواند با آب مخلوط شود. مواد شوینده و مایع دستشویی به همین شیوه کار می کنند و مکانیزم اصلی آن ها همین است، البته با فرمولاسیون متفاوت، زیرا مواد شوینده تولید شده از مولکول های بسیار متفاوتی ساخته شده اند. در مواد شوینده از مولکولی استفاده می شود که قسمتی از آن با چربی و قسمت دیگر آن با آب واکنش نشان می دهد، و این سبب می شود تا خاصیت شویندگی در مایع دستشویی و یا هر شوینده دیگری ایجاد شود

عرضه کنندگان مایع دستشویی فوم مرغوب

عرضه کنندگانی که به تولید مایع دستشویی قوی می پردازند در درجه اول تولید کنندگان هستند و در واقع از اولین و بزرگ ترین فروشندگان این محصول به طور مستقیم می باشند. به عنوان خریدار و فروشنده مایع پمپی قطعا به دنبال جنس ارگانیک با قیمتی ارزان می باشید. از این رو بهتر است به تولید کنندگان مراجعه کنید تا هم صاحب جنس مرغوب شوید و هم هزینه های خرید شما کمتر شود.

هر محصولی هم در نوع طبیعی و سنتی و هم صنعتی و کارخانه ایجاد می‌شود و اغلب مردم خواستار بهترین آن می باشند. چرا که دارای خواص و ترکیبات مفیدی است که سلامتی و پوست انسان آسیب نمی رساند یا حداقل درصد و میزان آن بسیار کم است. مایع دستشویی طبیعی نیز مستثنا از این قاعده نمی باشد.

برای پیدا کردن عرضه کنندگان مایع دستشویی فوم مرغوب بهتر است به سایتهای اینترنتی معتبر و اپلیکیشن های تولیدکنندگان و فروشندگان عمده انواع مواد شوینده از جمله مایع دستشویی فوم مرغوب مراجعه کنید. همچنین می توانید از انواع شبکه های مجازی درخواست خود را مطرح نمود و در حجم زیاد و یا در تعداد کم با قیمت مناسب و کیفیت بالا از آنان خرید مطمئن داشته باشید.

برای خرید ارزانترین مایع دستشویی جدید بهتر است در ابتدا مستقیماً به تولید کنندگان مراجعه گردد. زیرا آنها از گزینه هایی هستند که محصولی با کیفیت خوب و بر اساس نیاز روز بازار و سلیقه مشتریان تولید می کنند. در این صورت قیمت خرید مایع از آنها هم کمتر خواهد شد زیرا واسطه ای وجود ندارد.

قیمت باورنکردنی مایع دستشویی درجه یک

قیمت باورنکردنی مایع دستشویی درجه یک مایع دستشویی از مواد بسیار ضروری در هر خانه و محل کار یا مکان های عمومی است که در انواع و قیمت های گوناگون تولید و به فروش می رسد. قیمت کلی مایع دستشویی درجه یک با توجه به برند آن تعیین می شود که هر چه شناخته شده تر بوده و در میان مشتریان طرفدار بیشتری داشته باشد، مسلما قیمت متفاوتی دارد. حتی نوع بسته بندی، ظاهر بطری و ساده یا طرحدار بودن مایع هم در قیمت کلی آن تا حدی اثرگذار است.

نوع خرید مایع نیز در قیمت آن تاثیرگذار است. مثلا اگر مایع دستشویی درجه یک به صورت عمده خریده شود بسیار مقرون یه صرفه تر خواهد بود و قیمت مایع دستشویی کمتر می شود. خرید مستقیم و بی واسطه از تولید کنندگان مایع دستشویی نیز از دیگر عوامل کاهش دهنده قیمت کلی مایع دستشویی است. اگر مایع از فروشنده معتبر مایع دستشویی مجازی نیز خریده شود بسیار قیمت خوب و مناسبی خواهد داشت، چرا که در این صورت دلال ها حذف می شوند. نمایندگی هایی که تولید کنندگان در سراسر کشور دارند محصول را به قیمت درب کارخانه به متقاضیان می فروشند و از این روی با خرید از آنها قیمت کلی مایع پایین می آید.

مرجع خرید مایع دستشویی و انواع صابون های مخصوص دست شویی، در مدل ها و انواع برندها در بازار انجام می گیرد. مایع مخصوص دست شویی در بسته بندی های متنوع، با حجم مختلف وجود دارد که شما می توانید بسته به میزان مصرف خود، یکی را خریداری کنید. این مایع شوینده در رنگ های متنوع و با رایحه های مختلف تولید می شود تا به نوعی با سلیقه مشتریان سازگار باشد. صدرا شیمی تامین کننده مایع دستشویی فله و عمده از بهترین برند ها با بهترین قیمت آماده همکاری با اداره جات، سازمان ها و فروشگاه های زنجیره ایی می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما