Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 16 in /home3/apkzyobl/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
نرخ روز پودر لباسشویی حاوی آنزیم - رادوش

نرخ روز پودر لباسشویی حاوی آنزیم

نرخ روز پودر لباسشویی حاوی آنزیم، بسته نوع کیفیت و بسته و تولید بندی متفاوت است شما می توانید با جستجو در سایت های ما از قیمت این محصول آگاهی کسب کنید. پودر لباسشویی حاوی آنزیم در برند و کیفیت های متفاوتی در بازار یافت می شود قیمت این محصول نسبت به برند های داخلی بالا می باشد.

نرخ روز پودر لباسشویی حاوی آنزیم

ویژگی بارز انواع پودر لباسشویی

ویژگی بارز انواع پودر لباسشویی امروزه یکی از مرغوب ترین انواع پودر لباسشویی برای شست و شوی لباس و سایر موارد را می توان به پودر لباسشویی حاوی آنزیم اشاره کرد.

  1. یکی دیگر از کاربرد های آن برای پارچه های رنگی است. دارای ویسکوزیته فراوان بوده، به همین خاطر کف زیادی تولید می کند. در نتیجه لکه و آلودگی را از بین برده و درخشش را جایگزین آن می کند. غنی از فنول ها بوده و به بافت پارچه آسیبی وارد نمی کند. همچنین باعث تغییر حالت آن نخواهد شد.
  2. این پودر، برای شستن روفرشی و سجاده ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد. دارای ترکیباتی به نام کاستیک بوده که می تواند الیاف به کار رفته در روفرشی ها را به خوبی تمیز کرده و عطر خوبی به آن ها بدهد. خیلی از افراد همیشه به دنبال یک شوینده عالی برای لباس های تیره خود و چادر های مشکی هستند.
  3. این محصول، به سبب داشتن سدیم هیدروکسید و اکسید روی، رنگ تیره لباس را حفظ کرده و از کهنه شدن و ساییدگی پارچه جلوگیری می کند. 5. برای لباس های پشمی مورد استفاده قرار می گیرد. ترکیبات غیر یونی و مواد سورفکتانت موجود در آن، موجب تسریع در از بین رفتن چرک می شود. اگر قصد شستن پتو، و لباس های پشمی خود را دارید از این محصول استفاده کرده و از آن لذت ببرید.

تولید عمده پودر لباسشویی حاوی آنزیم

تولید عمده پودر لباسشویی حاوی آنزیم

امروزه پودر لباسشویی حاوی آنزیم یکی از پرکاربردترین و مهمترین مواد شوینده است که قدرت پاک کنندگی بالایی دارد و به سرعت باکتری ها و لکه های سرسخت را از پارچه ها و لباس ها پاک می کند و تولید پودر لباسشویی در کاخانه های تولیدی مواد شوینده با استاندارد های روز دنیا انجام شده و به چندین روش عرضه می شود

پودر لباسشویی را ممکن است بتوان از پر فروش ترین انواع مواد شوینده در بازار این محصول دانست که به نظر می رسد توانسته است با وجود افزایش قیمت ها همچنان فروش خود را حفظ کند. البته گرانی این محصول ممکن است خریداران طبقه متوسط و فقیر پودر را با مشکلاتی روبرو نموده باشد.

البته این موضوع این معنا را نمی دهد که شما نمی توانید پودر لباسشویی را با قیمت مناسب تهیه کنید بلکه ممکن است با مراجعه به مراکز معتبری که به تولید عمده پودر دستی در بازار می پردازند و خرید عمده پودر لباسشویی از آن ها این محصولات را با قیمت ارزان تری خریداری کنی د.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما