Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 23 in /home3/apkzyobl/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
پرفروش ترین پودر رختشویی دستی در بازار - رادوش

پرفروش ترین پودر رختشویی دستی در بازار

پودر رختشویی دستی یکی از پرکاربردترین مواد شوینده می باشد که از قدیم تا به امروز علاوه بر شستشوی لباس های مختلف جهت تمیزی سطوح متنوعی نیز مورد استفاده قرار می گرفت. معمولا کارخانه های سازنده این پودرها را با قدرت پاک کنندگی بالا و رایحه های گوناگون برای شستشوی لباس های متنوع تولید می کنند که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. بنابراین پرفروش ترین پودر رختشویی دستی در بازار با کیفیت بالا ساخته گردیده است و توانسته رضایت مصرف کننده را تامین کند.

پرفروش ترین پودر رختشویی دستی در بازار

تفاوت پودر رختشویی دستی با ماشینی

تفاوت پودر رختشویی دستی با ماشینی امروزه انواع پودرهای رختشویی توسط کارخانجات مختلف تولید می گردد  که از جمله آنها می توان به پودر رختشویی دستی و ماشینی اشاره کرد.

هر کدام از این پودرها از قابلیت های مختلفی برخوردار هستند به طوری که می توان برخی از انواع تفاوت پودر رختشویی دستی را با پودر رختشویی را این طور بیان کرد:

  • معمولا پودرهای دستی رختشویی فقط مناسب استفاده با دست هستند و امکان استفاده آنها در ماشین وجود ندارد چرا که کف زیادی ایجاد می کنند که ممکن است به سیستم الکتریکی ماشین وارد گردد و به ماشین آسیب وارد کند.
  • پودرهایی رختشویی ماشینی دارای ترکیبات بسیار متفاوت با پودر دستی می باشد و اگر به جایی پودر دستی استفاده شوند موجب ایجاد حساسیت در پوست دست و خارش آن خواهد شد و کف زیادی ایجاد نخواهند کرد.
  • پودرهای ماشینی خیلی سریع در آب حل می شوند و به همین جهت در ماشین لباسشویی موجب صرفه جویی در مصرف انرژی می گردند، اما پودرهای دستی حداقل ده تا ۱۵ دقیقه طول می کشد تا در آب حل شوند و به تمیزی لباس ها بپردازند که امکان استفاده از آنها در ماشین نیست چرا که قبل از تمیز کردن لباس ماشین متوقف می شود.
  • معمولا پودرهایی ماشینی برای انواع لباس ها با جنس و رنگ های متنوعی تولید می گردد و موجب تمیزی بسیار زیاد لباس ها می گردد.

قیمت پودر رختشویی دستی در بازار کاشان

قیمت پودر رختشویی دستی در بازار کاشان پودر رختشویی دستی از جمله پر استفاده ترین مواد شوینده ای می باشد که علاوه بر تمیزی لباس ها جهت مصارف مختلفی همچون تمیزی سرویس بهداشتی و حمام، تمیزی ظروف، تمیزی انواع کاشی و سرامیک ها، سینک ظرفشویی  و … به کار گرفته می شود.

بنابراین این محصول را کارخانه سازنده در شهرهای مختلف کشور از جمله کاشان با کیفیت بالا و به شیوه های فله و بسته بندی تولید و با قیمت های مختلفی در بازار توزیع می کند.

به همین جهت می توان موارد موثر بر قیمت پودر رختشویی دستی در بازار کاشان را این گونه بیان کرد:

  • نوع فرمولاسیون پودر رختشویی 
  • میزان کیفیت و قدرت پاک کنندگی آن
  • خرید حضوری و اینترنتی محصول
  • نوع فله و بسته بندی پودر رختشویی دستی 
  • برند سازنده

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما